На Новомосковщині «під ялинку» 2018-го нардеп відкрив дві амбулаторії

Капітальний ремонт перетворив розвалену, понад 25 років не ремонтовану будівлю Миколаївської амбулаторії на випромінюючу сонячне тепло навіть у похмуру погоду амбулаторію-красуню. А ЦМЛ Новомосковська оновилася після короткострокового поточного, але не менш якісного ремонту.

Миколаївка дочекалася модернового медзакладу

Миколаївський сільський голова Ірина Полтавець пообіцяла селянам, що після такого ремонту й на такому сучасному медичному обладнанні, яке з дня на день повинні встановити, лікуватися тут буде тільки в радість. І від імені всіх жителів Миколаївки висловила вдячність усім присутнім депутатам і керівникам району за участь у якнайшвидшому завершенні тривалого ремонту.

Привітав присутніх і народний депутат України Вадим Нестеренко. Зокрема він сказав: «Я завжди особисто працюю над тим, щоб сконцентрувати увесь можливий бюджетний ресурс – державний, обласний, районний і сільський, щоб мати більше можливостей відкривати нові об’єкти, щоб мешканці як міст, так і сіл, селищ мали рівні можливості для отримання різних якісних соціальних послуг.

Дуже важливо переконатися в тому, що проект реконструкції цілковито влаштовує замовника ремонту. Не менш важливою, ніж своєчасне виконання робіт, є їхня якість, – переконаний народний депутат. – Тому я завжди відвідую об’єкти на 38-му виборчому окрузі, які будуються, ремонтуються або відновлюються, впродовж усього часу виконання робіт. Це дає змогу проконтролювати розподіл і надходження коштів, якість робіт, своєчасно реагувати, якщо є якісь зауваження, адже виправляти їх потрібно одразу».

Вадим Нестеренко підкреслив, що, завдяки прийнятій Верховною Радою програмі бюджетної децентралізації, яка дозволила суттєво наповнити місцеві бюджети, вдалося зробити прорив у проведенні ремонтів соціальних об’єктів, що не ремонтувалися 20 і більше років. «Новомосковський район у цьому не виняток. Якщо капітальний ремонт Миколаївської амбулаторії, на який з обласного бюджету вдалося «вибити» понад 5 мільйонів, завершено, то в Миколаївській школі, після перетворення її на НВК, роботи в самому розпалі».

У Новомосковській ЦМЛ на третьому поверсі друга амбулаторія

У центральній міській лікарні Новомосковська після ремонту відкрилася чергова амбулаторія загальної практики сімейної медицини №3, яка обслуговуватиме приблизно 12 тисяч пацієнтів, із яких 1800 дітей.

На церемонії відкриття були присутні медпрацівники, лікарі, депутати Новомосковської міської ради, заступник міського голови Тетяна Дакова, головний лікар КНП «Новомосковського міського центру первинної медико-санітарної допомоги» Леонід Гінкота, а також народний депутат України Вадим Нестеренко.

– Відкриття даної амбулаторії – це черговий етап для того, щоб зробити медичну допомогу первинного рівня для жителів Новомосковська більш доступною та якісною. Поступово, крок за кроком, ми йдемо до того, щоб наше первинне медобслуговування відповідало європейським стандартам, – підкреслює головний лікар Новомосковського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Леонід Гінкота.

В оновленому приміщенні амбулаторії світло й затишно. Тут зроблено все для комфорту лікарів і пацієнтів. Амбулаторія підключена до загальнолікарняної комп’ютерної програми «Поліклініка». Працює електронний запис пацієнтів, яким можна скористатися як із персонального комп’ютера, так і зі смартфона.

Перед прийомом у лікаря медсестра готуватиме пацієнта: вимірюватиме внутрішньоочний і артеріальний тиск, стан вуха-горла-носа, температуру тіла, проводитиме експрес-аналіз вмісту цукру в крові – все це завдяки придбаним електронним приладам, які допоможуть значно заощадити час до- і, власне, лікарського обстеження.

– Створення комфортних умов для пацієнтів і для роботи медичних працівників – це одне з головних завдань міської влади. У поточному році ведуться капітальні ремонти в п’яти підрозділах центральної міської лікарні та у двох підрозділах центрів первинної медичної допомоги… Капітальний ремонт даної амбулаторії було розпочато у вересні та буквально за три місяці приміщення привели до ладу», – констатувала заступник міського голови Тетяна Дакова.

Євген ЄВТУШЕНКО

Пряма мова

Народний депутат України Вадим Нестеренко:

«Зовсім нещодавно відкривали після ремонтів пологовий будинок і амбулаторію на перших двох поверхах цього будинку, а ось сьогодні і третій поверх відремонтували. Це при тому, що, за твердженням Валентини Орловської, завідувачки цією амбулаторією, ремонт тут не проводився рівно 37 років – час її роботи в цій медустанові. Тішить, що гроші на всі ці ремонти виділено з міського бюджету, тому вдвічі приємніше дивитися в очі медпрацівникам, які висловлюють величезну подяку депутатам Новомосковської міськради і місцевим підрядникам за виконану роботу».

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *