На Новомосковщині відкрили два дитячих майданчика

Спільними зусиллями місцевої влади та благодійного фонду народного депутата Вадима Нестеренка «Твій рідний край», напередодні свята Святої Трійці в селах Гнатівка та Левенцівка було встановлено дитячі майданчики.

Діти настільки не звикли до подібних подарунків, що спочатку навіть соромилися (або боялися) ступити в світ казкової, досі небаченої розваги.

8RZdEYrj3Qc

Вадима Нестеренка, як бажаного гостя, зустрічали з короваєм. Однак депутат разом із радістю за місцевих дітлахів виявив свою стурбованість недалекоглядною державною політикою стосовно села.

– На превеликий жаль, держава як відвернулася 25 років тому від села й селян, так до них і не повертається, – констатував Вадим Григорович. – Мені, як депутату, практично щодня у Верховній Раді доводиться сперечатися, доводити, вимагати від уряду і чиновників президента, щоб закони приймалися в інтересах селян.

На жаль, нас – депутатів від сільських районів – майже не чують. Всю тяжкість фінансування освіти, культури, сільського охорони здоров’я уряд перекладає на сільські громади, де через брак фінансування закриваються дитячі садки, школи, клуби…

Але ж якщо немає умов для виховання, розвитку та навчання дитини, значить молоді родини не заводитимуть дітей, або будуть їхати з села в місто. А це неприпустимо. Діти не можуть чекати, поки уряд порозумнішає. Діти ростуть, і їм потрібні умови для гарного дитинства.

Я сьогодні звітую перед вами, що виконав один із пунктів своєї передвиборчої програми. Ми відкриваємо новий дитячий майданчик, будівництво якого на мою вимогу профінансував бюджет області.

Пам’ятаєте, як ви самі відзначали на буклетах, які елементи обладнання повинні тут бути присутні? Тепер цей подарунок для ваших дітей – це ваша спільна власність, бережіть її!

Наталя САВЕНКО

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *