• наші люди

На Новомосковщині визначили кращих збирачів зернових

На Новомосковщині, за давньою традицією, щорічно під час найгарячішої та найвідповідальнішої для хліборобів пори відзначають кращих у районному змаганні на збиранні ранніх зернових культур. Не виняток і цьогорічні жнива.

Здається, коли всі досягнення, хороші звичаї та напрацювання попередніх поколінь зараз в основному забувають, залишивши припадати пилом на полиці історії, або відверто ігнорують, і ця традиція могла б піти в небуття. Однак жоден з учасників збиральної кампанії не висловився проти неї. Навпаки, люди впевнені: добре слово – те ж золото. Так чому б не привітати людей з успіхом?

За результатами першої п’ятиденки жнив серед екіпажів комбайнів вітчизняного виробництва, як і в минулому році, переможцями вийшли комбайнер Анатолій Хоменко та його помічник Юрій Коваленко (Аф «Рассвет»): «Доном-1500» з 240 гектарів вони намолотили 1010 тонн зерна, а водії Сергій Томнюк і Вадим Курносенко автомобілями ЗІЛ і КамАЗ перевезли це зерно.

Серед екіпажів імпортних комбайнів лідерами стали: комбайнери Олександр Зубков та Іван Красиленко (АФ «Дружба»), які комбайном Claas Lexion з 347 гектарів намолотили 2023 тонни зерна, а водії КамАЗа Сергій Лисенко та Сергій Звонарь доставили зібране на ток.

З перемогою хліборобів привітали виконуючий обов’язки голови Новомосковської райдержадміністрації Олександр Чечеленко, голова районної ради Наталія Книжник, в. о. начальника управління агропромислового розвитку Тетяна Олійник. Вони побажали комбайнерам і водіям, а також керівникам агрофірм «Рассвет» Миколі П’ятаченку та «Дружба» Анатолію Вуйчицькому нових перемог і рясних жнив.

У другій п’ятиденці лідерами стали миколаївські женці. Тутешні землі славляться не лише своєю родючістю та вагомими врожаями, а й поколіннями, династіями трудівників, імена яких внесені до своєрідної книги слави Новомосковщини. Тепер справу батьків, дідів і прадідів продовжують їхні нащадки.

Серед них – комбайнер Анатолій Кривошея та його помічник Борис Болоховець («Злагода»). Комбайном «Дон-1500» вони з 285 гектарів намолотили 1365 тонн зерна. Водій Станіслав Віргінія «КамАЗом» перевіз 996 тонн зерна.

На хороший урожай сподіваються всі причетні до нього трудівники агрофірми ім. Горького, адже, незважаючи, на численні примхи погоди, доклали чимало зусиль для «загального короваю».

За підсумками районного змагання серед екіпажів іноземних комбайнів у другій п’ятиденці першість здобув комбайнер Олександр Олійник з помічником Миколою Андрусієвим (АФ ім. Горького). З площі 364 га вони намолотили 2393 тонни зерна. Як завжди, на рівні спрацювали водії Юрій Ващак і Віктор Бочкарь, які МАЗом-5551 перевезли намолочене.

Слова подяки Миколаївським хліборобам, трудовим колективам СТОВ «Злагода» і агрофірми ім. Горького на чолі з Анатолієм Дерев’янком та Миколою Бочкарем висловив депутат облради, голова обласної профспілкової організації працівників харчової, переробної промисловості та суміжних галузей Анатолій Білик, в. о. голови РДА Олександр Чечеленко, в. о. начальника управління агропромислового розвитку Тетяна Олійник. Вони побажали переможцям мирного неба, подальших успіхів у роботі, завжди тримати на рівні авторитет одних із найкращих сільгосппідприємств Новомосковщини.

До закінчення гарячої пори залишилося небагато. Нехай нелегка праця повернеться сторицею хліборобам району.

Вадим ХЛIБЕНКО

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *