• для дітей

На зустріч із чарівною казкою

Кожен день перебування вихованців Вільненського НВК в дитячому таборі відпочинку «Сонечко» приносив їм щось новеньке, цікаве, пізнавальне та корисне. Одним із таких днів був День казки.

Ретельно підготувавшись до параду казкових героїв, на балу в Попелюшки побували улюбленці творів дітвори: кумедний Карлсон, Буратіно з незрівнянною Мальвіною, хвалькуватий Незнайко, Кіт Базиліо з подружкою Лисичкою, чарівна Фея та багато інших. Вітала всіх сама Королева казок.

Казка – це частинка дитинства, куди поринають власною фантазією та уявою, це мудра витівниця, а ще – гра. Діти довели, що потрапити до її чарівного світу можна дуже легко – читаючи книгу, намалювавши улюблених героїв, переглянувши кіно або відвідавши театр. Тож, проявивши талант помножений на уяву, в цей день діти створили пречудовий вернісаж показу гламурних костюмів, краса та грація яких заполонила душі кожного. Від кожного загону презентували «захист»: читали казку, створювали театральне дійство, загадували загадки, співали пісень. Із великим задоволенням всі взяли участь у конкурсах «Відгадай назву казки», «Виправ помилки у казці», «Швидка відповідь», «Чи уважний ти читач?».

Бібліотечні години протягом дня згуртували біля себе найдопитливіших таборят. «Казкова карусель» активістів запропонувала гру «Загадковий кошик» із предметами для відгадування, які зустрічаються в казках (ключик, човен, горошинка, тощо). Діти разом читали казки, розповідали свої улюблені казочки, ділилися спогадами про казочку від бабусі.

Її величність Казку закликали читати і слухати щодня. Хай іде вона по світу й живе серед нас усіх, сіючи добро та мудрість, навчаючи, як треба по правді жити!

Бібліотекар КЗ «Вільненський НВК Лідія ШЕРСТЮК

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *