• небезпечна свинина

Нас годуватимуть свининою з АЧС

Експерти з боротьби з небезпечними хворобами тварин заявляють, що туші свиней, забитих в осередках АЧС, можна успішно переробляти.

На даний момент усі свині в осередках спалахів АЧС підлягають вилученню і спалюванню. В цьому випадку люди повинні отримувати грошову компенсацію з державного бюджету, що на ділі не завжди виконується. Щоб ця галузь не була такою збитковою, є пропозиція переробляти свиней із діагнозом АЧС на тушонку. Вчені кажуть, що вірус АЧС гине при температурі вище 60°С, а отже, при термічній обробці вище 70°С продукція, виготовлена з сировини інфікованих АЧС тварин, є абсолютно безпечною для вживання в їжу. В багатьох країнах туші неінфікованих тварин із пунктів спалаху АЧС теж не утилізують, а переробляють.

Експерти кажуть, що через недостатній розмір грошової компенсації та складну схему її отримання, або ж повну відсутність грошей, підприємці та селяни, в багатьох випадках, схильні приховувати факти хвороби свиней. Тварини нелегально утилізуються, м’ясо йде на продаж без термічної обробки, розвозиться регіонами тощо. Таким чином, вірус продовжує поширюватися. Тому легальна переробка свиней із вогнищ АЧС може бути ще одним інструментом, що допомагає в боротьбі з епідемією.

Ганна ЛИСЕНКО за інформацією прес-служби Асоціації тваринників України

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *