Нардеп Нестеренко подарував Гупалівцi ключ від культурно-адміністративного щастя

Газеті «Твій рідний край» впродовж уже чотирьох років щастить бути свідком i літописцем історично-значущих подій для міст, містечок та сіл 38-го виборчого округу, натхненником і рушієм яких став народний депутат України Вадим Нестеренко. Влітку 2017-го року до таких подій можна сміливо віднести довгоочікуване відкриття після капітального ремонту (який, до речі, не робився рівно півстоліття) Будинку культури в Гупалівці.

Запитаєте, чому в заголовку «від культурно-адміністративного щастя»?.. Ну, культурного наповнення навіть у найменшого будинку культури не відняти. В цьому випадку після реставрації не будинок, а справжній палац культури вийшов, красень, де в день відкриття вже працювала дитяча танцювальна студія, а на першому поверсі цього палацу вирішили розмістити Гупалівську сільраду, яка весь цей час тулилася в убогих кімнатках будівлі пошти.

На урочисте відкриття БК прийшли не лише дорослі селяни, а й потенційні завсідники цього культурного закладу – діти. Приїхало багато гостей. Всім їм було чому порадіти: в ході реставрації виконано ремонт фасаду, покрівлі, фойє, бібліотеки, глядацької зали, кімнат для роботи музичних гуртків, було замінено всі вікна та двері, освітлення, проведено ремонт підлоги.

Народний депутат України Вадим Нестеренко згадав 2014-й рік, коли приїжджав до Гупалівки під час своєї передвиборної компанії та виступав на цьому ж ганку, тільки за спиною красувалися не оці прекрасно розписані колони і відреставрований фасад, а занедбана зовні й зсередини будівля БК. «Ви, гупалівці, тоді мені сказали, що головне і, напевно, нездійсненне ваше бажання – щоб клуб відремонтували. Я пообіцяв зробити все можливе для реанімації клубу. Сьогодні ми присутні на відкритті Гупалівського Будинку культури, з чим усіх і вітаю!», – сказав народний обранець і вручив символічний ключ від БК сільському голові Наталії Сільман.

Iван ПАВЛОВ

Пряма мова

Лариса Чунєєва, директор Гупалівского Будинку культури:

– Страшно згадати, що являв собою клуб до ремонту — у залі штукатурка зі стелі на глядачів валилася. Завдяки нашому народному депутату Вадиму Нестеренку, заштатний сільський клуб перетворився на сяючий Палац культури. Коли Вадим Григорович приїжджав справлятися про хід ремонту, ми із сільським головою й будівельниками частенько разом вносили корективи в проект, та й фізично доводилося допомагати. У результаті відновили роботу трьох хореографічних, двох вокальних і театрального колективів. Великою популярністю користуються різні дитячі секції та гуртки при клубі, зокрема, в’язання, Петриківського розпису тощо. Почала працювати Бібліотека. Зробили імпровізований РАЦС, де в цьому році вже розписали чотири пари.

Наталія Сiльман, голова Гупалівської сільради:

Завдяки наполегливості нашого народного депутата Вадима Нестеренка, область виділила приблизно два мільйони на реконструкцію Будинку культури. За свої кошти придбали та встановили стаціонарній котел, що працює на дровах, та систему опалення, в кабінетах – електричне опалення. Облаштували територію перед БК, виклали тротуарною плиткою алею загиблого на Донбасі воїна АТО, нашого земляка Романа Савченка. За кошти громадськості виконали художнє оздоблення колон фасаду будiвлi. Праве крило БК, як і було заплановано, займають установи Гупалівської сільської ради: кабінети голови, секретаря, бухгалтерії, землевпорядника та архів.

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *