• SONY DSC
    SONY DSC

«Нам ніхто не завадить гідно провести День міста!»

SONY DSC

В.о. міського голови – секретар новомосковської міськради Сергій Горошко вважає, що судові позови депутата від «Укропу» Надії Нечти про скасування рішень муніципалітету можуть паралізувати роботу міської влади з підготовки до святкування знакової для городян дати – 440-річчя Новомосковська.

«По суті справи в цих позовах йдеться про спроби заблокувати повсякденну роботу міської влади. Про те, щоб зупинити бюджетне фінансування всіх робіт із благоустрою та розвитку міста, адже бюджет безпосередньо пов’язаний із рішеннями, прийнятими депутатами на сесії міської ради», – заявив він.

За словами Сергія Горошка, свято має вийти красивим і патріотичним. Шкода, якщо підготовка до нього через судові позови призупинитися хоча б на день.

Власне кажучи, це стосується й сьогоднішніх робіт із підготовки міста до зимового періоду, до всіх поточних робіт із ремонтів доріг, житлового фонду, закладів соцкультпобуту.

«Але я хочу чітко запевнити городян у тому, що легітимна міська влада абсолютно впевнена в законності всіх своїх дій, що ми відстоїмо права міської громади в судах. Нам ніхто не перешкодить готувати Новомосковськ до зими та гідно провести День міста», – запевнив в. о. міського голови.

«Я добре пам’ятаю, як на першій же сесії міськради Літвіщенко дозволив собі публічно образити весь депутатський корпус, виконавчу владу міськради, безпідставно звинувативши всіх у непрофесіоналізмі та невмінні працювати.

Проте, городяни самі бачать, що саме сьогодні в Новомосковську робиться те, що раніше не робилося десятиліттями.

Відновлюється вуличне освітлення, ведеться активний ремонт доріг, запущено після реконструкції сучасний медичний центр, врешті-решт – місто вичищене після зими так, як ніколи.

І тепер наші опоненти, спостерігаючи, як місто живе й розвивається, почали працювати за принципом «чим гірше городянам, тим краще Літвіщенку» і роблять це то через організацію заворушень, то через судові позови.

Ще раз повторю, що всі ці спроби абсолютно марні. Міська влада зуміє захистити права городян на краще життя», – резюмував в. о. міського голови Сергій Горошко.

Нагадаємо, що наразі в судах знаходяться два позови про скасування рішень міської ради Новомосковська, в тому числі щодо прийняття міського бюджету. Їх подала дружина колишнього шофера, котрий возив Віктора Літвіщенка, Надія Нечта.

Як уже писала наша газета, в Надії Нечти та її чоловіка є підстави для «особистої відданості» Віктору Літвіщенку.

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *