Найкраще — дiтям: тепло i затишно, як у рiднiй родинi

Раніше говорили, мовляв, ремонт можна тільки почати, але ніколи не можна закінчити… І вкотре цей стереотип спростовує черговий зданий після ремонту об’єкт, що знаходиться на території 38-го виборчого округу народного депутата України Вадима Нестеренка. Цього разу великий ремонт закінчився в Перещепинському навчально-виховному комплексі «Родина» з iнтернатним вiддiленням для дiтей-сирiт, дiтей, позбавлених батькiвського пiклування та з кризових сiмей.

Привітати дітей та дорослий колектив працівників інтернату з такою важливою подією (ремонтів у школі-інтернаті не робити 56 років, з дня його відкриття) приїхали народний депутат України Вадим Нестеренко, голова Новомосковської райдержадміністрації Володимир Сагайдак, голова Перещепинської міськради Володимир Савельєв.

Приїхали не з порожніми руками, а з гарними подарунками. Хоча найочікуванішим подарунком навчально-виховному комплексу «Родина» стало завершення роботи з ремонту та утеплення фасаду, стін, цоколя та підвального приміщення будівлі, ремонт внутрішніх приміщень навчального закладу тощо.

Багато присутніх на урочистій події, пропорційно своим можливостям, зробили внески, щоби дітки з будинку відчували не тільки душевну, але й фізичну теплоту, як їх однолітки в батьківських будинках.

Усі гості, не змовляючись, левову частку заслуги в тому, що багатостраждальний ремонт в інтернаті таки завершився, віддали директору Перещепинського НВК «Родина» Валентині Іванівні Хохловій. Ніби жарт — тендітна, інтелігентна до мозку кісток жінка вибила з обласного бюджету майже п’ять мільйонів гривень. Зрозуміло, не без допомоги народного депутата України Вадима Нестеренка, але головна роль у проведенні такого грандіозного за обсягом ремонту все ж належить Валентині Іванівні, що з гордістю й озвучив нардеп.

У навчальних класах, ігрових кімнатах, спальнях і навіть у тренажерний залі НВК було дійсно тепло. Термометр у «найхолоднішій» кімнаті показував +22 градуси. Дітки з початкових класів на уроках сидять у сорочечках, а деякі — навіть із коротким рукавом. У малюків із садка був післяобідній сон. Зазирнувши до їхньої спальні, багато хто розчулився картиною та звуками безтурботно-солодкого дитячого сопіння, а дехто навіть трохи позаздрив, адже своїх дітей у міських квартирах доводиться загортати в ковдри, як капусту…

Iван ПАВЛОВ

Справка «ТРК»

Перещепинський НВК «Родина» заснований у 1962-му році як школа-інтернат для дітей із багатодітних та малозабезпечених сімей Новомосковського р-ну. У 2012-му році реорганізований у комунальний заклад освіти «Перещепинський НВК«Родина» «загальноосвітньо-дошкільний навчальний заклад» I–II ступенів з інтернатним відділенням для дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей із кризових сімей Новомосковської райради».

У закладі є дошкільне, шкільне та інтернатне відділення. У дошкільному відділенні функціонує дві групи, у яких виховується 40 дітей, в інтернатному — три різновікові групи кількістю 46 дітей, у шкільному відділенні — 9 класів, у яких навчається 135 учнів. Загалом у закладі виховується та навчається 175 дітей.

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *