Найкраще — дiтям: Котовський садочок із Петриківським розписом

На Магдалинівщинi в с. Котовка після капітального ремонту відкритий дитячий садок «Веселка», комунальний заклад Котовської сільської ради.

На урочисте відкриття зібралися всі причетні до цього проекту: в. о. голови райдержадміністрації Юрiй Коробов, голова районної ради Володимир Дробітько, представники підрядної організації ТОВ «МАЛІАЛ», місцеві підприємці та представники фермерських господарств, батьки та вихованці закладу.

Капітальний ремонт покрівлі садка був проведений у 2017 році на загальну суму 670 тис. грн (кошти Магдалинiвської районної ради). Будiвля самого садка повністю закрилася на капітальний ремонт 15 травня 2018 року.

Ремонтні роботи виконані на загальну суму 2 млн 500 тис. грн, з яких 2 млн грн — виділила Магдалинiвська районна рада, 500 тис. грн — з бюджету Котовської сільської ради. На ці кошти були зроблено наступне: демонтажні роботи; заміна вікон і дверей на енергозберігаючі; облаштування підлоги; внутрішня обробка стін; облаштування підвісної стелі; утеплення фасаду; заміна водогону та каналізації; заміна електропостачання та світильників; облаштування пожежної сигналізації тощо.

Також депутатський корпус Магдалинівської районної ради виділив 350 тис.грн для придбання сучасних меблів у відремонтований садок.

Наразі маємо прекрасний результат — завершена велика робота, гарний сучасний дитячий садок. Батьки, чиї діти стали вихованцями цього закладу, висловили величезну подяку керівництву району, депутатам районної ради, депутатам сільської ради та будівельникам за взаєморозуміння та злагоджену роботу з проведення капітального ремонту.

Окрема подяка місцевому художнику Олександру Хочуа за оздоблення фасаду дитячого садка Петриківським розписом.

Олена ПУСТОВОЙТЕНКО

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *