• Квіти до меморіалу поклав народний депутат України Вадим Нестеренко

Назавжди в наших серцях

У п’ятницю, 12 травня, тисячі дніпровців вийшли вшанувати загиблих воїнів АТО, пам’ять яких увічнили на Алеї Пам’яті. Це унікальний в Україні своєрідний меморіальний комплекс, на якому розміщенні стели з іменами, прізвищами та фотографіями 503 загиблих героїв.

Кожну стелу оснастили підсвічуванням, що в темний час доби опромінює обличчя визволителів. Біля кожного фото логотип військової частини чи добробату, в якому воювала людина. Напис «Герої не вмирають» зроблений на 4-х мовах: українській, англійській, німецькій та французькій. Організатори врахували всі побажання рідних, друзів загиблих та громадськості щодо організації цього комплексу.

Головна мета, яку ставили перед собою автори створення Алеї, – аби кожен громадянин, із будь-якого куточку світу бачив і розумів, яку ціну ми платимо за мир на нашій землі та незалежність нашої країни. Аби діти змалечку розуміли, що історію держави роблять звичайні люди, які живуть серед нас, які охороняють наш спокій ціною свого життя.

У числі інших на урочистій церемонії відкриття меморіалу були присутні делегації Новомосковського, Магдалинівського та Юр’ївського районів.

«Пам’ять про Героїв України, які ціною свого життя виборювали наш спокій, мир та чисте небо над головою – назавжди в серцях кожного з нас. Ми робимо все, аби кожен громадянин, звідки б він не приїхав, незалежно від віку чи соціального стану бачив, хто захищав його мирне майбутнє», – зазначив голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Пригунов.

Прес-служба Дніпропетровської обласної ради

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *