• локшина

Навісимо Африці локшини

В Україні щорічно на лютий і березень припадає пік споживання макаронних виробів. Ці борошняні напівфабрикати займають одне з лідируючих місць у списку найпопулярніших продуктів середньостатистичного громадянина

По-перше, тому що їхня ціна досить стабільна, немає сезонних коливань. По-друге, швидке приготування, яке не потребує високої кухарської майстерності. Та й нарешті, це просто смачно. Навіть із найбанальнішим кетчупом. Словом, макаронні вироби знаходяться в перших рядках нашого меню, завдяки чому й демонструють стабільні показники випуску і реалізації. Чи знаєте ви, що щомісяця в Україні випускається близько 7000 тонн макаронних виробів?

До речі, єдиної класифікації у світі не існує. До макаронних виробів прийнято також відносити пельмені, канелоні та навіть вареники з різними начинками. Всі продукти цієї категорії об’єднує їхній склад. А саме використання висушеного макаронного тіста в якості основного інгредієнту.

Між іншим, 50% усієї випущеної макаронної продукції експортується за кордон. Більше за всіх українські макаронні вироби закуповують Великобританія та Молдова. Далі йдуть: Іспанія, Німеччина, Румунія та Білорусь. Наразі неосвоєними залишаються ринки Азії, Африки та Америки. Отже маємо до чого прагнути! А найбільший експорт наших макаронів був у 2013 році. Тоді в українських виробників закупили макаронних виробів на $ 81,5 млн.

Вікторія СИМОНОВА

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *