Навчальний рік у Новомосковських закладах освіти розпочався з олімпійського тижня

Новий навчальний рік цього року у закладах освіти Новомосковська розпочався Олімпійським тижнем. Метою його проведення є пропаганда здорового способу життя, залучення якомога більшої кількості дітей до занять спортом, розповідає “Полезная газета“.

 З 3 по 8 вересня 2018 в закладах освіти проходили єдині зарядки, рухливі перерви, спортивні флешмоби, виховні години, бібліотечні уроки з  олімпійської тематики, конкурси малюнків, літературних творів «Ода спорту», спортивні вікторини.

Майже в усіх закладах освіти урочисто та яскраво пройшли відкриття шкільних Спартакіад, Малих олімпійських ігор з показовими виступами юних спортсменів, з веселими іграми та спортивними змаганнями.

Під час проведення Олімпійського уроку учні мали змогу зустрітися та поспілкуватися з видатними  спортсменами  нашого міста, учасниками Олімпійських ігор, чемпіонами Всеукраїнських та Міжнародних змагань  з багатьох видів спорту, заслуженими тренерами України.

Педагоги висловлюють подяку учасниці олімпійських ігор в Пекіні Ляльчук Наталії, заслуженим тренерам України Джизі Володимиру, Кобцю Юрію, Безсменко Андрію, Щербаню Анатолію та багатьом іншим нашим землякам – спортсменам за популяризацію та пропаганду спорту серед учнів, за небайдуже ставлення до виховання у молоді навичок здорового способу життя.

Закінчився Олімпійський тиждень 8 вересня 2018 року загальноміським спортивно-мистецьким святом, присвяченим Дню фізичної культури та Всеукраїнському Олімпійському тижню, в якому 360 учнів закладів освіти брали участь у флешмобі.

Бажаємо всім учням нашого міста міцного здоров’я, завзятості в заняттях фізичною культурою та спортом. А юним спортсменам – нових спортивних досягнень!

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *