Місцеві вибори – справа не проста

Лідер партії «Слуга народу» Дмитро Разумков заявив, що місцеві вибори в Україні будуть проведені в 2020-му році. На думку політика, до місцевих виборів потрібно ще підготуватися. Про це він заявив в ефірі телеканалу ICTV.

«Якщо ми говоримо про місцеві вибори, то дійсно до них потрібно готуватися, і політична партія «Слуга народу» фактично відразу ж після того, як закінчаться парламентські вибори, буде готуватися до місцевих виборів», – сказав Разумков.

Також Дмитро Разумков вважає, що велика частина чиновників на місцях «неефективно використовує ті ресурси, які у них є, зокрема завдяки реформі децентралізації». Зі свого боку, офіційний представник Європейського Союзу з питань зовнішньої політики і політики безпеки Майя Косьянчич заявила, що ЄС очікує проведення місцевих виборів тільки в наступному році. До цього часу українська влада повинна врахувати проблеми нинішніх виборів, включно з повідомленнями про покупку голосів.

«Важливо, щоб українські органи влади врахували виявлені недоліки на основі рекомендацій Бюро з демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ до запланованого виборчого циклу, включно з місцевими виборами 2020-го року», – йдеться в повідомленні.

Дмитро ПРУЖИНІН

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *