Музей розширює кордони

От і сталась подія на яку ми так довго чекали і над якою довго працювали: 27-го лютого в Новомосковському історико-краєзнавчому музеї ім Петра Калнишевського відкрилась оновлена зала «Прадавня історія краю».

Нова експозиція збагачена унікальними експонатами – свідками далеких епох, які яскраво відображають усі історичні етапи прадавньої історії Присамар’я, від палеоліту до середньовіччя.

Найскладніші завдання були пов’язані власне з ремонтними роботами. Я вдячний депутату міської ради меценату Олексію Валерійовичу Фрейдіну за фінансову та матеріальну підтримку у вирішенні цієї проблеми. Велику подяку висловлюю співробітникам відділу археології Дніпропетровського історичного музею та співробітникам лабораторії археології Придніпров’я національного університету ім. Олеся Гончара за методичну допомогу в оформленні нової експозиції. А також, усім небайдужим, хто долучився до створення нової експозиційної зали.

На цьому роботу не припиняємо. Нашим завданням є оновити експозиції усього музею, зробити його цікавим і потрібним цьому місту. Сподіваюсь,що у міському бюджеті знайдуться кошти для того, щоб гідно представити не лише місто у якому ми живемо зараз, але й визначну історію цього міста.

Директор музею Костянтин Мешко

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *