• на першому місці

Ми найприбутковіші

Дніпропетровська область займає 1 місце в країні по доходах місцевих бюджетів. Про це заявив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко. На одного жителя регіону припадає по 5,2 тис. грн.

– Дніпропетровщина стала лідером України зі зростання доходів місцевих бюджетів на душу населення. Зараз на кожного жителя області припадає по більш ніж 5 тисяч гривень бюджетних надходжень. Ці гроші працюватимуть на якість їхнього життя, – зазначив Резніченко.

Для порівняння, доходи місцевих бюджетів інших областей: Київська – 4 800 грн, Запорізька – 4 600 грн, 4-а в рейтингу доходів на душу населення – Полтавська область (4 400 грн), далі – Одеська область (4 200 грн).

На думку голови ОДА, збільшення надходжень – це результат роботи з податківцями, легалізації робочих місць і прозорих розрахунків за землю. Цього року майже на 35%, у порівнянні з минулим, зросли надходження податку на доходи фізичних осіб і на 18% – надходження плати за землю.

Цьогоріч місцеві бюджети вже поповнилися на 8 млрд грн. Це майже на 2 млрд грн більше, ніж за аналогічний період у 2016 році.

Вікторія СИМОНОВА

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *