Мисливці, готуймось!

mini_3

Серпень для мисливців – найжаданіша пора, бо розпочинається сезон полювання на пернату дичину

Як відомо, в нашій країні полювання дозволено не цілорічно, а в науково обґрунтовані періоди. Цього року, згідно з Законом України «Про мисливське господарство та полювання», початок цієї знакової події – 6 серпня.

Аби сезон пройшов вдало, без неприємностей, до нього ведуть активну підготовку працівники дозвільної системи поліції, лісового господарства, екологи, інші служби.

Це й зрозуміло – адже в хід піде вогнепальна зброя. Але, безумовно, головними на цьому святі є мисливці.

Тож традиційна перед відкриттям сезону нарада, що минулої суботи відбулась у районній організації Українського Товариства мисливців і рибалок, була, як завжди багатолюдною, насиченою та жвавою.

Відкриваючи нараду, незмінний голова товариства Віктор Якович Самарський привітав усіх присутніх від імені народного депутата України Вадима Нестеренка з початком головної для товариства події року, розповів про особливості цьогорічного сезону та довів до відома наказ про проведення полювання на території угідь Новомосковської районної організації УТМР, зокрема, його терміни та норми відстрілу.

70_охота_5

Обов’язковим є проведення в первинних організаціях УТМР семінарів-інструктажів з питань техніки безпеки при поводженні зі зброєю та здійсненні полювань та загальних зборів та тему проведення сезонного полювання.

Районна організація УТМР разом із органами охорони лісового господарства та поліції має забезпечити охорону мисливських угідь від браконьєрства, дотримання правил полювання, проведення профілактичних заході проти небезпечних захворювань.

Тож головна відповідальність за успішний сезон лягає на самих мисливців.

Залишається побажати традиційне – ні пуху, ні пера!

Валентина ДЕРЕВЧУК

Отож, дозволяється полювання:

на качок, гусей – з 18-ої години 6 серпня по 31грудня,

перепілку – з 18-ої години 6 серпня по 30 листопада,

сіру куріпку та фазана – з 1 жовтня по 31 грудня

Встановлено дні полювання – субота, неділя, середа та четвер.

Денна норма добування пернатої дичини на одного мисливця не повинна перевищувати: гусок, сірих куріпок та фазанів – по 3, качок – 5, лисок – 6, норців великих – 2, куликів та голубів – по 10, перепілок – 15.

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *