Миколаївську школу перебудовують пiд НВК

Реконструкція частини приміщень будiвлi Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів під навчально-виховний комплекс почалася на початку вересня. Будівельні роботи, які виконує ТОВ «Комерційний центр «Лібертон», повинні бути завершені до 30 грудня 2018 року.

На роботи в поточному році виділено 1млн 702 тис. грн, з яких 479 807 грн виділив бюджет Новомосковського району, а 1млн 140 тис. у держбюджеті «вибив» головний лобіст 38-го виборчого округу, як жартома назвав народного депутата України Вадима Нестеренка губернатор Дніпропетровщини Валентин Резніченко. За традицією народний обранець особисто проконтролював хід будівельних робіт на об’єктах, кошти на ремонт або реконструкцію яких виділені за його сприяння.

До кінця поточного року планується виконати: демонтажні роботи, вікна – 500 м2, оздоблення фасаду – 50%, утеплення перекриття – 3250 м2, покрівля – 5000 м2, холодне водопостачання – прокладання трубопроводу, гаряче водопостачання – прокладання трубопроводу, каналізація – прокладання трубопроводу та опалення.

За твердженням підрядників, реконструкція незадіяних і порожніх приміщень школи під дитячий садок площею 1000 м2 (чотири групи до 30 діток кожна) навіть для області буде небаченою – зі своїми, дитсадівськими, спортивним та актовим залами. Крім цього, на території садка будуть повністю замінені: опалення, водопостачання, каналізація, електропроводка, вікна, буде утеплено фасад, горище та підвал, буде зроблено внутрішнє оздоблення, облаштовано територію внутрішнього двору. Крім того, в усій школі буде заново перекрито металопрофілем дах, замінено опалення.

Іван ПАВЛОВ

 

Вустами нардепа

– Як народний депутат України,  завжди особисто працюю над тим, щоб сконцентрувати весь можливий бюджетний ресурс – державний, обласний, районний і сільський бюджети, для того, щоб мати більше можливостей відкривати нові об’єкти, щоб мешканці як міст, так і сіл, селищ мали рівні можливості для отримання різних якісних соціальних послуг. І я дуже задоволений тим, що ми з депутатами обласної та селищної ради маємо загальну мету та взаєморозуміння.

Дуже важливо переконатися в тому, що проект реконструкції цілковито влаштовує замовника ремонту. Не менш важливою, ніж своєчасне виконання робіт, є їхня якість, – переконаний народний депутат. – Тому я завжди відвідую об’єкти на 38-му виборчому окрузі, які будуються, ремонтуються або відновлюються, протягом усього часу виконання робіт. Це дає змогу проконтролювати розподіл і надходження коштів, якість робіт, і своєчасно реагувати, якщо є якісь зауваження, адже виправляти їх потрібно одразу.

На щастя, підрядники нам попалися гарні, ми з ними вже працювали і тому знаємо їх ставлення до виконання поставлених задач, і я впевнений, що всі роботи будуть виконані вчасно та якісно, – впевнений народний депутат України Вадим Нестеренко.

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *