Миколаївську амбулаторію «виписують» вчасно

У цьому зміг переконатися народний депутат України Вадим Нестеренко, який побував минулого тижня в Миколаївці (Новомосковський район), щоб особисто проконтролювати хід капітального ремонту місцевої амбулаторії.

Після того, як в стару будівлю Миколаївської амбулаторії загальної практики сімейної медицини кілька років тому влучила блискавка, стало зрозуміло: без капітального ремонту не обійтися. За залучення на ремонт амбулаторії грошей з обласного бюджету взялися народний депутат України Вадим Нестеренко та депутат облради, голова обласної профспілкової організації Всеукраїнської профспілки працівників харчової, переробної промисловості та суміжних галузей Анатолій Білик. Благі наміри не повинні канути в Лету. В них вийшло – область виділила понад 4 млн грн. Ось що з цього приводу думають обидва депутати.

Вадим Нестеренко: «У травні цього року я вже відвідував даний об’єкт і спілкувався з медичним персоналом, який працюватиме в оновленій амбулаторії, з місцевими мешканцями, які матимуть змогу отримувати i стоматологічну допомогу, і проходити лабораторні дослідження. А це не десять, навіть не двадцять, а майже п’ять тисяч людей, адже до місцевої лікарні звертаються мешканці не лише Миколаївки, а й сіл Королеве, Дніпрельстан і Нове.

Як народний депутат України, я завжди особисто працюю над тим питанням, щоб сконцентрувати увесь можливий бюджетний ресурс – державний, обласний, районний і сільський бюджети, для того, щоб мати більше можливостей відкривати нові об’єкти, щоб мешканці як міст, так і сіл, селищ мали рівні можливості для отримання різних якісних соціальних послуг. І я дуже задоволений тим, що ми з депутатами обласної та селищної ради маємо загальну мету та взаєморозуміння.

Дуже важливо переконатися в тому, що проект реконструкції цілковито влаштовує замовника ремонту. Не менш важливою, ніж своєчасне виконання робіт, є їхня якість, – переконаний народний депутат. – Тому я завжди відвідую об’єкти на 38-му виборчому окрузі, які будуються, ремонтуються або відновлюються, протягом усього часу виконання робіт. Це дає змогу проконтролювати розподіл і надходження коштів, якість робіт, і своєчасно реагувати, якщо є якісь зауваження, адже виправляти їх потрібно одразу».

Анатолій Білик: «Цьому медичному закладу більше 60 років. В останні роки фізичний і «моральний» стан будівлі, як і внутрішніх приміщень амбулаторії, не витримував ніякої критики. Сьогодні ж я переконався, що після ремонту це буде світла, красива й добротна медична амбулаторія для обстеження більше чотирьох із половиною тисяч мешканців, які проживають на території Миколаївської сільради. Впевнений, що в районному бюджеті знайдуться кошти на закупівлю медичного обладнання та необхідних меблів.

Мені приємно, що взаємна порука народного депутата України Вадима Нестеренка, обласного та державного бюджетів об’єднали всі ці кошти для того, щоб на території 38-го виборчого округу та, зокрема, тут, у Миколаївці, поліпшити умови життя людей, які живуть, працюють і вирощують високі врожаї на благо нашої держави. Тому наочний приклад виділення з обласного бюджету на капітальний ремонт Миколаївської амбулаторії більше 4 мільйонів грн».

Павло ПЕРЕТЯТЬКО

Вустами фахівця

Про хід ремонту амбулаторії розповів головний лікар центра первинної медико-санітарної допомоги Новомосковського району Анатолій Мазур.

– Капітальний ремонт Миколаївської амбулаторії передбачає ремонт даху, заміну опалення на електричне, заміну електропроводки, внутрішній ремонт, благоустрій прилеглої території, обладнання пандусів.

Завершення зовнішніх робіт планується до 1 листопада цього року. До відкриття, яке планується на 10 грудня, хочемо закупити медичне обладнання та апаратуру на 620 тисяч грн, а також необхідні меблі, на які будемо просити виділення додаткових коштів.

У будівлі амбулаторії буде розташовано аптеку, фізіотерапевтичний і стоматологічний кабінети, лабораторію з сучасним аналізатором і денний стаціонар на 10 ліжок.

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *