• зрада

Мартинова колонка

Хроніка пікіруючого бомбардувальника

Як ви думаєте, чого б це всілякі «Свободи», «радикали» та інші ультра-праві партії раптом хором закричали про те, що в країні потрібно відроджувати правопорядок і міцну вертикаль влади? Вчора дружно аплодували політичному бардаку, а сьогодні прокинулися… Мені здається, що всі ці дрібні й великі вожді того, що вони назвали революцією, просто бояться, що коли в кріслах міністрів прийде черга посидіти їм, то держави просто вже не виявиться в живих.

Держава вже погано керована. Де це бачено в світі, щоб у країні рішення приймали не президент із прем’єром, а групка якихось напівлегальних партизан? Порошенко та Гройсман кажуть, що не можна блокувати залізницю, що це величезна шкода економіці України, а два відірваних нардепа з сумнівним минулим – Семенченко та Парасюк – відкрито організовують блокаду. Почали з зони АТО, дісталися до міста Конотоп у Сумській області. А тут, до речі, час від часу зустрічаються поїзди з ядерним паливом для українських АЕС. Уявіть собі обличчя Семенченка й те, що в нього в руках вагони зі збагаченим ураном. Страшно? Отож. Голлівудські бойовики відпочивають.

До речі, про Голлівуд. Даремно ми скаржимося на слабкість українського кінематографа. Те, що в нас відбувається, не вимагає навіть заздалегідь написаного сценарію від зіркового автора. Нам достатньо, наприклад, продавати трансляцію в прямому ефірі затримання вже колишнього головного податківця України. А краще – розбити цей багатодобовий сюжет серій на 25 і продавати його за тверду валюту. Голлівуд обридається від заздрощів.

Взагалі Насіров виявився людиною завбачливою. Не скажу точно, скільки в нього в результаті виявиться громадянств і зарубіжних паспортів, але мені раніше здавалося що чиновники такого рангу повинні обов’язково проходити спецперевірку СБУ. А подвійні-потрійні громадянства в Україні заборонені. Невже пильна служба прогавила? Не вірю.

Сьогодні в нас держава майже розпалася навіть не на регіони, а на низку нескінченних локальних ПП. У Вінниці герой зберігає в морозилці домашнього холодильника протипіхотну міну. У Львові одною вулицею бреде смолоскипна хода на честь Шухевича, а на іншій вулиці стоїть мерія, з якої мер Садовий розганяє по країні трейлери зі сміттям. Кілька днів тому з десяток таких машин знову зупинила поліція в нашому Царичанському районі.

Об’єднує нас лише одне – постійно зростаючі тарифи та глуха злість на тих, хто це робить. Ви ж розумієте, що зростання цін на електроенергію з 1 березня обов’язково підштовхне зростання цін на все інше. Без електрики ані горілку не зробиш, ані штани не пошиєш.

Будемо тверезі й голі. А що? Цікава думка…

Ваш Мартин КАПУСТА

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *