• дід Мартин

Мартинова колонка

Нам би їхні турботи

Про що, на ваш погляд, повинні сьогодні розмовляти відповідальні політики в сесійних залах і кабінетах влади? Про мир? Про економіку? Про рівень життя населення? Про те, як залучити інвестиції хоча б у сільське господарство, якщо у промисловість не виходить?

Та ні, помиляєтеся. Наші найгучноголосі завжди говорять лише про одне – про патріотизм. І роблять завжди тільки одне – міряються пі…, ну чимось там міряються у своїй любові до України. Але за всіма цими красивими словами-справами ховається одне єдине бажання – урвати хоч шматочок влади. Встигнути, поки все в країні не розікрали…

Вчора вождь так званого «національного корпусу» Білецький не посоромився і з трибуни ВР зачитав ультиматум, суть якого зводиться до того, що «…якщо ультиматум не приймуть, ми саморозпустимо Раду, сил вистачить, ми починаємо боротьбу за владу». Хто б сумнівався? Це народ бореться з бідністю, а «патріоти» борються за владу.

До речі кажучи, а що вимагають ці герої-націоналісти у своєму ультиматумі? Для початку хочуть загострення ситуації в зоні АТО, адже в ультиматумі значаться «розрив дипвідносин із Росією та блокада Донбасу». Їм уже Євросоюз втомився пояснювати, що блокада – це на шкоду не Донбасу, а Україні, що вихід з АТО може бути лише мирний, що жодні інші версії ЄС не прийме. Не доходить.

Що ще в ультиматумі? Ти ба! Знайомі всі обличчя, а точніше слова. Переписано дослівно з програми забороненої нині Компартії: «…припинення співпраці з МВФ, мораторій на продаж землі, прийняття закону про імпічмент президента». Хлопці, ви вже там визначіться – праві ви чи ліві, націоналісти або соціалісти. Або труси надіньте, або хрестик зніміть. Скажіть простіше – хочемо влади, посад і грошей. І все всім буде зрозуміло.

Що ж стосується простих українців, то останнє соцопитування Центру Разумкова підтвердило – 67% населення вважають, що ситуація в країні розвивається в неправильному напрямку. 87,5% населення хвилюють зростання цін і тарифів, 77% – проблеми економіки і безробіття, 73% – падіння добробуту сімей.

Ось про що повинна думати влада і говорити політики. А вони ділять крісла та лякають один одного майданами. Туга…

Ваш Мартин КАПУСТА

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *