Марсіанські хроніки

Іноді читаєш стрічку новин про події в нашій Україні, і щиро не розумієш –
про нашу країну пишуть або про Зімбабве, або взагалі про далекий Марс.

prikliu4enia_onlain_2

Про мир у нашій країні мріють не лише українці, а й лідери більшості європейських країн.

Ми всі пам’ятаємо, що президент Порошенко був обраний у тому числі й завдяки його обіцянці закінчити за півроку війну. Але через два роки після виборів Петро Олексійович на великій військовій нараді раптом говорить про те, що нам пора про всяк випадок готуватися до партизанської війни.

На деяких громадян зі слабкими нервами ця заява подіяла так сердито, що житель Чернігівщини з Корюківського району, наприклад, взагалі спалив власний будинок зі словами «щоб сепаратистам не дістався» (спасибі, 73-річну маму хоч вивів із нього заздалегідь).

Які в людей будуть нерви при такому житті?

Про економічне благополуччя мріє кожна українська сім’я.

А нам міністр МЗС Клімкін відповідає, що головне – це безвізовий режим із ЄС. Ми йому у відповідь, мовляв, їсти хочеться.

А з Кабміну суворо: «в нас зростає товарообіг із Євросоюзом». Який зиск бідному селянинові від цього товарообігу, якщо в травні ми вже вибрали всі свої річні безмитні квоти по торгівлі продуктами з Європи?

Кожен українець сподівається на допомогу державної охорони здоров’я в разі хвороби.

А прем’єр-міністр Гройсман спеціально полетів у США, щоб там, подалі від України, заявити, що найближчим часом почнеться друга серія медреформи.

Знаєте, хто готував концепцію реформи? «Експертна група», скликана не Міжнародною організацією охорони здоров’я (МОЗ), а Світовим банком. Все зрозуміло? Готуйте гаманці, панове хворі.

Ми всі давно говоримо та мріємо, щоб пенсія була справедливою і щоб її, принаймні, мало вистачати не тільки на життя впроголодь. А міністр соцполітики Рева відповідає, що якщо підняти пенсії, а не пенсійний вік, то образиться канцлер Німеччини Меркель.

Пам’ятаєте, в Герберта Уельса є роман про напад марсіан на Землю. В мене часом крамольна думка з’являється, а може марсіани в чомусь і кращі, ніж українські політики?

Ваш Мартин КАПУСТА

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *