«Маленький» футбол з великим майбутнім

Минулої п’ятниці в селищі Губинисі відбувся VI традиційний турнір з міні-футболу серед працівників хлібозаводів, млинів, елеваторів і сільгосппідприємств, присвячений 21-й річниці Конституції України. Організатором заходу виступила обласна профспілкова організація працівників харчової, переробної промисловості та суміжних галузей.

Його учасниками стали представники 21 команди з Новомосковського, Магдалинівського районів, м. Дніпра, м. Павлограда, м. Нікополя, Харківської області.

Звертаючись до присутніх, голова профспілкової організації, депутат обласної ради Анатолій Білик зазначив, що з кожним роком кількість учасників збільшується, висловив вдячність керівникам підприємств, головам профорганізацій, прихильникам спорту за небайдужість, зацікавленість до проведення змагань та побажав усім добра, благополуччя, нових перемог та успіхів на спортивних аренах.

У нелегкій і безкомпромісній боротьбі перше місце посіли спортсмени ПАТ «Нікопольський хлібокомбінат», друге – ТОВ «Орільський об’єднаний елеватор» з селища Губиниха, третє – ДП «Агрофірма «Вікторія» з Харківщини, яким Анатолій Білик вручив медалі, грамоти і кубки від обласної профспілки, а також подяки народного депутата України Вадима Нестеренка.

Іван ПАВЛОВ

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *