«Майбутнє Губинихи – це ми!»

Таку назву отримав фестиваль юних талантів, що пройшов в оновленому БК смт Губиниха в День захисту дітей – 1 червня. Понад годину тривало свято, під час якого приблизно 30 учасників віком від трьох років і старше наповнювали захопленням серця присутніх в залі глядачів.

Ось що розповів про ідею фестивалю завідувач БК Ігор Жолобак:

– Ми давно задумували цей захід. І основною його метою було зібрати разом і показати всім зацікавленим людям талановитих дітей Губинихи, яких виявилося аж ніяк не мало. Хочу підкреслити, що в програмі взяли участь не тільки вихованці колективів і гуртків Будинку культури, а й діти, які регулярно не відвідують БК. Звісно, до виступу їх готували наші співробітники, і я хочу сказати їм величезне спасибі. Цьогорічне свято стало можливим також завдяки старанням батьків, що приділяють увагу розвитку талантів своїх чудових дітей. Висловлюю подяку за підтримку сільській раді і, конкретно, в. о. сільського голови Любові Єсін. Не можна не згадати і народного депутата України Вадима Нестеренка, стараннями якого за минулі чотири роки наш БК перетворився в повністю функціональний, сучасний заклад культури, де можуть виховуватися і розцвітати юні таланти.

Кожен із учасників фестивалю отримав грамоту, а особливо бажаний солодкий подарунок – величезний торт, спечений за спецзамовленням, від імені народного депутата Вадима Нестеренка вручив Губиниським дітлахам директор АТ «Дніпромлин» Петро Єременко. У своєму виступі він передав присутнім полум’яний привіт від нардепа, а також підкреслив, що Губиниха завжди була кузнею кадрів для галузі і його односельчанам в цьому плані є чим пишатися. З приводу ж самого сценічного дійства Єременко зазначив:

«Всі учасники були артистичні й позитивні. Я б сказав, що на сцені вони відчували себе як риба у воді. Є надія, що і в своїй майбутній трудовій діяльності вони бут настільки ж впевнені в собі та успішні. До речі, той хто придумував назву фестивалю «Майбутнє Губинихи – це ми!», трохи скромний. Ви – це майбутнє всієї України!»

Сергій ВЕРЬОВКІН

Справка «ТРК»

З моменту обрання народним депутатом України Вадимом Нестеренком проведена капітальна реконструкція Губиниського БК. У будівлі перекрита покрівля, повністю реставровано фасад із заміною вікон і дверей, замінена система опалення. «Немає сумнівів, що на сьогоднішній день наш БК є окрасою Губинихи, найбільш красивою і святковою будівлею в усьому селі», – сказав директор Будинку культури Ігор Жолобак.

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *