Магдалинівський БК близький до завершення…

У вівторок, 12 грудня, народний депутат Вадим Нестеренко проінспектував хід робіт із реконструкції Магдалинівського Будинку культури та ознайомився зі станом справ у місцевій середній школі напередодні її повної реставрації.

Обидва об’єкти є глобальними закладами соціальної сфери не лише самої Магдалинівки, а й району в цілому. Так тутешня середня школа є опорною та має філіали в Євдокіївці й Топчиному. Враховуючи це, за словами в. о. голови районної адміністрації Юрія Коробова, кількість учнів ЗОШ складає близько 850. Що ще об’єднує два проінспектованих нардепом об’єкти – тривалі терміни без будь-яких відновлювальних робіт. БК простояв без ремонту з моменту здачі в експлуатацію – рівно 50 років. Школа була побудована в 1976 році, і максимум на що вистачало коштів – це заміна кількох вікон і косметичні оздоблювальні роботи. Наразі роботи в БК, розпочаті в червні, успішно завершуються. Згідно із запевненнями підрядника, даними народному депутату, вже до Нового року об’єкт буде готовий до здачі в експлуатацію. Що стосується школи, то з урахуванням усіх тендерних процедур, які стартують не раніше січня, термін завершення реконструкції визначено до початку наступного навчального року – 1 вересня 2018 року. В бюджеті-2018 на ремонт школи виділено 44 млн грн і ще 15 млн – на реконструкцію шкільного стадіону.

Сергій ВЕРЬОВКІН

 

Народний депутат України Вадим НЕСТЕРЕНКО:

«Варто зазначити, що завдяки державній про- грамі децентралізації в місцевих бюджетах з’явилися кошти, і за останні декіль- ка років обсяг реконструкції важливих соціальних об’єктів на Дніпропетровщині збільшився як мінімум удвічі. Хочеться також висловити величезну подяку облас- ній владі та особисто губернатору Валентину Резніченку, який завжди підтримує наші починання та виділяє необхідні кошти з обласного бюджету. Саме за рахунок цих коштів ремонтується Магдалинівський БК. Я поспілкувався з виконавцями робіт і тими, хто працюватиме в цій установі. Приємно, що обидві сторони повідомляють про повне взаєморозуміння й відсутність претензій. Істотних зауважень до проекту в мене також немає. Що стосується школи, то й тут я ознайомився з існуючими проблемами та майбут- нім обсягом робіт. Він дуже великий. На період реконструкції школярів доведеться перевести до старої будівлі. Але, знаючи можливості команди Валентина Резнічен- ка, я впевнений, що об’єкт буде зданий до призначеного терміну і діти отримають нові комфортні умови для подальшого навчання».

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *