Магдалинівська школа стає кращою в області

У січнi цього року «винуватець» проведення докорінної реконструкції Магдалинівської опорної школи народний депутат України Вадим Нестеренко вкотре побував у Магдалинівській опорній загальноосвітній школі у зв’язку з завершенням першого етапу її масштабної реконструкції.

Малюки початкових класів нарешті перебралися зі старого приміщення в яскраві, теплі й відремонтовані класи оновленої школи. Крім куточків відпочинку з м’якими «кульковими» басейнами та дитячими тренажерами на першому поверсі для першачків облаштували затишну кімнату відпочинку. Малюки, які проводять у школі час до вечора, можуть вдень поспати. Яскраво-помаранчевими стінами, новим посудом та кухонним обладнанням осучаснили їдальню, яка відкрилась першого лютого. Поруч — оновлені актова зала та приміщення бібліотеки. У коридорах — стелажі бук-кросингу, які тут же заповнили тисячею привезених нардепом книг.

Також прийняли учнів інклюзивно-ресурсний центр, актовий зал і кабінет робототехніки. У спортзалі ремонтники завершують стелю, фарбують стіни, на підлогу стелять професійний безпечний лінолеум.

А навесні відкрили повно розмірний футбольний стадіон зі штучним покриттям поля. Продовжуються роботи над фасадом шкільної будівлі. Підрядники наводять лад і на шкільній території, роблять огорожу. Діти матимуть затишне внутрішнє подвір’я. Саме такі умови для навчання відтепер мають 700 учнів із Магдалинівки та п’яти навколишніх сіл.

— Така масштабна реконструкція величезної будівлі Магдалинівської школи стала можливою завдяки децентралізації. За останні чотири роки на території 38-го виборчого округу упорядковано більше соціальних об’єктів, ніж за останні декілька десятиліть», — констатував народний депутат України Вадим Нестеренко.

Євген ЄВТУШЕНКО

Довідка «ТРК»

У Магдалинівській опорній школі – перший більше ніж за 40 років капітальний ремонт. Вона стає теплішою, комфортнішою та яскравішою.

«У нашій школі дуло з вікон, протікав дах. Взимку температура повітря не піднімалася вище шістнадцяти градусів тепла, а бувало навіть і десять. Звичайно, ми були змушені відпускати дітей додому, вони пропускали заняття», – розповідала директор Магдалинівської опорної школи Тетяна Полякова.

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *