Магдалинівська школа стане кращою в області

21-го січня народний депутат України Вадим Нестеренко та радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Юрій Голик вкотре побували в Магдалинівській опорній загальноосвітній школі у зв’язку з завершенням чергового етапу її масштабної реконструкції.

Малюки початкових класів нарешті перебралися зі старого приміщення в яскраві, теплі й відремонтовані класи оновленої школи. Крім куточків відпочинку з м’якими «кульковими» басейнами та дитячими тренажерами на першому поверсі для першачків облаштували затишну кімнату відпочинку. Малюки, які проводять у школі час до вечора, можуть вдень поспати. Яскраво-помаранчевими стінами, новим посудом та кухонним обладнанням осучаснили їдальню, яка відкривається першого лютого. Поруч — оновлені актова зала та приміщення бібліотеки. У коридорах — стелажі бук-кросингу, які тут же заповнили тисячею привезених чиновниками книг.

Готові прийняти учнів також інклюзивно-ресурсний центр, актовий зал і кабінет робототехніки. У спортзалі ремонтники завершують стелю, готують стіни під фарбування. Незабаром почнуть стелити на підлогу професійний безпечний лінолеум. Навесні продовжать працювати над шкільним стадіоном та фасадними роботами. Згодом підрядники наведуть лад і на шкільній території, зроблять огорожу. Діти матимуть затишне внутрішнє подвір’я. Саме такі умови для навчання відтепер мають 700 учнів із Магдалинівки та п’яти навколишніх сіл.

— Така масштабна реконструкція величезної будівлі Магдалинівської школи стала можливою завдяки децентралізації. За останні чотири роки привели до ладу більше соціальних об’єктів, ніж за останні декілька десятиліть. Звісно, без підтримки обласної адміністрації реалізувати це було б нереально», — констатував народний депутат України Вадим Нестеренко.

Iван ПАВЛОВ

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *