• OLYMPUS DIGITAL CAMERA
    OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Літо з книгою

В дитячому таборі відпочинку «Веселка», який працює при Знаменівській ЗОШ № 2, літо розпочалося стрімко з веселими іграми, спортивними змаганнями, дискотеками… Та не тільки рухливі ігри корисні та цікаві. Сільський бібліотекар Наталя Хомутина Н. І. відкрила бібліо-майданчик і щодня доповнює розваги дітей не менш цікавими заходами.

Це гра-вікторина «Літературна рибалка», «Ми веселі звірята» – казкова вікторина, яку доповнив тематичний костюмований флеш-моб, екологічна конференція «Планета Земля – планета нашого життя» до дня захисту навколишнього середовища.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Пушкінська година повела дітлахів у «Царство славного Салтана», актори лялькового бібліо-театру підготували чотири казкові вистави для найменших школярів.

Сподобались дітворі читання в голос на природі «В холодочку у садочку», подорож на «Загадкову галявину». Літературна година «Літо з сучасною дитячою українською книгою» познайомила дітей з творами Ірен Роздобудько, Андрія Кокотюхи, Володимира Малика, Сергія Оксеника, Мирослава Дочинця, Влодимира Рутківського та інших.

Софія Міщенко охоче поділилася враженнями від прочитаних книг, ще б пак, вона ж одна з найкращих читачів конкурсу «Кращий читач України», тому всі ці книги вона вже давно прочитала. Також відбулася презентація творів дитячої письменниці Дніпропетровщини Еліни Заржицької.

Липка Вадим – учень другого класу, захоплююче розповів про пригоди китеняти Тимка, про які розповіла письменниця у своїх трьох книгах, а казку «Як черепаха Наталка до школи збиралась» діти виконали в ролях. По закінченні майже всі присутні вибрали собі книги до душі.

Зустріч із книгою – завжди свято для дітей.

А літо – саме та пора, коли можна поринути у світ читання. За активну участь у заходах діти отримали солодощі від бібліотекаря. Робота в таборі ще не закінчилася, попереду ще інші цікаві зустрічі.

Наталя ХОМУТИНА, завідуюча бібліотекою Знаменівської б/ф № 30

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *