• бібліо-майданчик

«Літо в бібліотеці – свято щодня»

З теплом і радістю, а ще з довгоочікуваними канікулами приходить до дітей літо. А щоб кожен день був цікавим і корисним, Новомосковська районна бібліотека для дітей організувала «Веселий бібліотечний майданчик». Діти щодня відвідують його, щоб познайомитися з книжковими новинками, переглянути нові дитячі журнали, зробити поробку чи помалювати у бібліомайстерні, подивитися лялькову виставу в театрі книги. Бібліотекарі проводять ігри, літературні вікторини, організовують лавочки-читалочки.

На «Бібліомайданчик» радо приходять не лише юні читачі з перещепинських шкіл, нещодавно завітали гості навіть із сусідньої Харківської області. Для учнів 5-7 кл. Зіньківщинської ЗОШ було проведено екскурсію бібліотекою. Діти подорожували до «Країни непрочитаних книг», також для них провели інформаційний марафон «Журнальний барвограй», представили книжкові виставки «В літні пригоди з цікавою книгою» та «Де чатує небезпека», щоб літо для дітей було радісним і безпечним.

Особливу увагу учні звернули на виставку «Світ твоїх захоплень», на якій знайшли поробки юних умільців і цікаві книги з мистецтва оріґамі, квілінгу, рукоділля, кулінарії, малюнку тощо.

Хлопців зацікавили довідники юного рибалки, «саморобкіна» та енциклопедії техніки.

На прохання дітей бібліотекарі провели мовознавчу хвилинку за темою «Вчимо англійську без проблем». Гості бібліотеки знайомилися з книгами, спілкувалися англійською мовою. Це було весело.

Книга – це неоціненне джерело мудрості, знань, вона вчить і розважає. Запрошуємо всіх дітей до книгозбірень на цікаві заходи, зустрічі з прекрасним світом книг. Адже кожна книга – нова знахідка, нове відкриття.

Заступник директора по роботі з дітьми Новомосковської централізованої районної бібліотечної системи Надія ЦІКАВА

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *