• обіцянки

Ловіть на слові!

Наші українські міністри та політики – люди швидкі, хитрі й багатовекторні. Коли слухаєш їхні обіцянки, заплакати хочеться від подяки та розчулення. Але тільки-но справа доходить до виконання… Гонтарева обіцяла, що стабілізує і курс гривні, і банківську систему. Стабілізувала. Відібрала в українців мільярди гривень заощаджень на депозитах у збанкрутілих нею ж банках. Вовк обіцяв, що його Нацкомісія з регулювання тарифів подарує нам справедливі тарифи на тепло, газ та електрику. І де тепер Вовк? У Маямі? Міністр соцполітики Рева клятвено обіцяв не підвищувати пенсійний вік, але сьогодні повідомив, що вже після 1 травня проект пенсійної реформи буде узгоджено з МВФ.

Час нам навчитися розставляти на всяко-різні обіцянки сильця, як на зайців. Першим зайцем пропоную призначити нашого всенародно улюбленого прем’єр-міністра Гройсмана. Нещодавно на засіданні уряду він голосно пообіцяв роздати півтора мільйонам українських родин по 700 гривень готівкою в рамках монетизації субсидій. Або, кажучи нормальною мовою: ті, хто отримує субсидії та примудрився заощадити газ і електроенергію для обігріву будинків і квартир, отримає міні-премію. Ловимо на слові? Ловимо!

До речі, я ретельно перегорнув стрічку новин за тиждень – а ловити то більше й нема кого. Ніхто нічого хорошого нам не обіцяє. Обіцяють скорочення на 30% врожаю кісточкових і цукрового буряку через квітневі заморозки. Обіцяють відключити від електроенергії непідконтрольні території Луганської області, мабуть для того, щоб жителі цих територій ще більше полюбили Україну без води і світла. Знову обіцяють казковий безвізовий режим, за це вже навіть проголосували й посли країн Євросоюзу. Але режим цей вже від нас і нашої влади зовсім не залежить.

Ось що в нас точно добре, так це прогнози синоптиків на травневі вихідні та на День Перемоги. Звичайно, для селян весна – не найкращий час для свят, роботи повно. Але має ж і в нашому житті щось хороше бути!

Ваш Мартин КАПУСТА

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *