Личкове та Перещепине спiвали й танцювали

Кінець минулого тижня видався на рідкість рясним на суспільно-політичні та культурні події для Новомосковського та Магдалинівського районів. Так, вибори голів і депутатів ОТГ, а напередодні – приїзд і виступ спiвучої діви, народної артистки України Алли Кудлай.

Якщо Перещепине, можна сказати, дещо розпещене всякими самодіяльними концертами, то Личкове, крім хорального по вихідним співу церковних сектантів, давненько взагалі нічого не чуло… А тут приїжджає столична діва, чудова виконавиця українських пісень, ціла народна артистка. Не будемо приховувати, що такий подарунок селянам зробив благодійний фонд народного депутата України Вадима Нестеренка «Твiй рiдний край». Село, що називається, на вухах – у хорошому сенсі.
Концерт проходив на майдані перед клубом, на щастя, погода сприяла. Бабусі з дідусями, що живуть неподалік, займали vip-позиції з принесеними з дому табуретками. Бачачи, що люди похилого вiку підходять і підходять, організатори почали виносити крісла з клубного залу. Так що третина глядачів дивилася концерт з комфортом.

Не розчарувала і співачка. Крім того, що підкорила всіх своїм незмінним чарівним голосом, завзятими ліричними, естрадними й народними піснями, після кожної Алла Кудлай розповідала цікаві історії, що з нею трапилися, запросто спілкувалася з людьми, низько вклонилася за оплески, не втомлювалася дякувати за море подарованих їй весняних квітів.

На концерт по дорозі з РАЦСу несподівано заїхав весільний кортеж наречених. Алла Кудлай побачила їх, покликала ближче, побажала молодятам щастя та спеціально для них виконала задушевний вальс, під який наречений хвацько покружляв наречену. Потім було фото на пам’ять зі співачкою. Уявляєте, пам’ять залишиться, дійсно, на все сімейне життя.

Був на концертах у Личковому й Перещепиному «винуватець» всього цього незабутнього дійства – народний депутат України Вадим Нестеренко. Всі півтори години кожного концерту простояв трохи віддалік від сцени і з задоволенням слухав, підспівував і навіть зрідка підтанцьовував. На закінчення Вадим Григорович подарував своїй улюбленій, як він сказав, українській співачці величезний букет квітів і від імені земляків щиро подякував дійсно народній артистці.

Після концертів в обох населених пунктах відбувся розіграш лотереї від благодійного фонду народного депутата України Вадима Нестеренка «Твiй рiдний край». Щасливим глядачам дісталися: 10 величезних тортів 11-го Новомосковського хлібзаводу, електрочайники, фени, тостери, міксери, дві мікрохвильові печі, два мобільних телефони та шість мультиварок.

Євген ЄВТУШЕНКО

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *