«Легендарний тренер, який випереджав час»

Під такою назвою в читальній залі бібліотеки Новомосковського коледжу ДДАЕУ відбувся творчий вечір, присвячений 80-річчю від дня народження легендарного тренера, майстра спорту, Героя України – Валерія Васильовича Лобановського.

Розповідаючи про Лобановського, бібліотекар Шевченко ознайомила присутніх з видатною постаттю України, людиною-легендою. Він усе своє життя присвятив футболу, неодноразово визнавався кращим тренером світу та Європи, вписав нашу країну в історію світового футболу.

Жоден наш тренер не може зрівнятися з Лобановським за спортивними досягненнями, жоден тренер у світі не мав стількох підопічних, які після завершення ігрової кар’єри під його впливом залишалися у футболі, а троє з них – Олег Блохін, Ігор Бєланов та Андрій Шевченко – були удостоєні Золотого м’яча як найкращі футболісти Європи!

Ведучі студенти Артем Ульянченко, Уляна Комлик, Євгенія Михайлова та Сергій Мурашко ознайомили присутніх із біографією метра, розкрили його спортивні досягнення. Єгор Саржовський підготував презентацію, в якій продемонстрував відео з «Сухим листом» (у футболі так називають завдання м’ячу обертання навколо похилої осі), сторінки біографії та пісні, що були присвячені Лобановському. Прикрасою вечора стала книжкова виставка «Футбольний полковник», на якій була представлена література про нього.

Завершила вечір присвячена знаменитому тренеру вікторина, у якій студенти показали свої знання з футболу.

Завідувач бібліотекою Галина УДОВЕНКО

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *