Крокуємо шляхами героїв

30 жовтня 2018-го року учні 10-го класу КЗ «Вільненський НВК «Школа-дошкільний заклад» узяли участь у маршрутно-екскурсійному проекті «Шляхами героїв», створеного за ініціативи голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

Здобувачі освіти відвідали військову частину А1126 смт. Гвардійського, де базується 25-а окрема Дніпропетровська повітряно-десантна бригада Збройних Сил України, познайомилися зі справжніми героями, які розповіли про події на Сході, побували в першому в Україні музеї «Громадянський подвиг Дніпропетровщини в подіях АТО», з перших вуст дізналися про важку сучасну історію України.

Старшокласники усвідомили, що таке бути військовим, справжнім патріотом своєї держави, як це важливо та актуально для сьогодення.

Зі словами вдячності звертаються здобувачі освіти закладу до організаторів проекту, бажають усім чистого мирного неба в майбутньому України. Цей день обов’язково настане тим швидше, чим більш свідомо ми працюватимемо сьогодні на благо Батьківщини і проникнемося почуттям патріотизму до своєї любої України-неньки.

Директор КЗ «Вільненський НВК «Школа-дошкільний заклад» Інна БОЙКО

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *