Кращі на водній гладі

На чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді, що нещодавно пройшов у Дніпрі, новомосковські спортсмени вибороли право участі в міжнародних змаганнях найвищого рівня.

67_знай_наших_5

Ці змагання стали останнім відбором до складу збірної України на чемпіонати Європи та Світу.

Спочатку в боротьбу включився минулорічний учасник світової першості в Португалії, майстер спорту України Кирило Бобильов, який на олімпійській дистанції в 1000 м став чемпіоном України в заїзді байдарок-четвірок і бронзовим призером в заїзді байдарок-двійок, завоювавши право брати участь в чемпіонаті світу серед молоді (до 23 років).

Потім в боротьбу за путівки включився і Дмитро Даниленко, який згодом став абсолютним Чемпіоном України серед юніорів (1998-99 р.н.). Він завоював аж чотири золоті медалі на дистанціях: байдарка-одиночка – 200 м і 500 м, а також байдарка-четвірка – 500 м і 1000 м. На трьох із них він буде представляти нашу країну спочатку на чемпіонаті Європи в Болгарії, а потім на чемпіонаті Світу в Білорусії.

У юніорсько-молодіжних змаганнях брав участь і Андрій Коряк, який нещодавно завоював право участі у світовій першості з марафону серед юніорів в Німеччині. На дніпровській воді він став бронзовим призером на дистанції 200 м в байдарці-четвірці.

Побажаємо новомосковським спортсменам легкої води на міжнародних доріжках!