Котовка відсвяткувала 248-й день народження

Свято розпочалося ранком на ярмарковій площі з музичних вітань аматорів Будинку культури. Продовженням стали оформлені в сільському парку столи достатку організацій та підприємств села. Вражаючим став виступ колективу Котовського НРЦ — театралізована постанова про садибу графа Алексєєва та її мешканців з оригінальними костюмами та іншими професійними театральними тонкощами.

Згодом розпочався чудовий концерт із привітаннями, врученням грамот і подарунків, а наостанок — презентація столів достатку з вітаннями переможців конкурсів: «За краще подвір’я та територію установи», «Кращий підприємець», «Краща організація села», «Кращий творчий колектив», «Найактивніша людина села та ювіляр». На святі привітали також сім’ї, які відсвяткували річниці весілля.

Гостями на святі були голова Магдалинівської районної ради Володимир Дробітько та голова Магдалинівської селищної ради Володимир Найко.

На «ура» сприйняли глядачі концертну програму за участю художніх колективів села: дитячого танцювального колективу «Джерельце», молодіжного аматорського театру «Радість», вокального колективу «Криниченька», колективу «Ух ти!», молодіжного ансамблю Котовського НРЦ.

Усі учасники та гості свята дійсно усвідомили себе частиною великої сільської котовської громади, якій не байдуже життя села, його розвиток і процвітання.

Альона ЗМIСТОВНА

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *