Кораблик дитинства відпливає в далечінь

26 травня 2017 року в Новостепанівському НВК «Школа – дошкільний заклад» відбулося свято Останнього дзвоника. Незвичність, оригінальність і новизна його в тому, що була запропонована морська тематика його проведення.

Під гучні оплески присутніх на палубі корабля «Шхуна майбутнього» вишикувалися 10 матросів-випускників на чолі з капітаном – класним керівником Зінаїдою Будчаною. Приймала «парад» адмірал флотилії – директор Новостепанівського НВК Марія Пліска. «Сім футів під килем», щасливого плавання побажав випускникам Новостепанівський сільський голова Григорій Бреус. Благословив їх у доросле життя отець Миколай.

Скінчився для всіх іще один звичайний навчальний рік, а для одинадцятикласників – останній. З побажаннями вдало обраного шляху, щасливого плавання в бурхливому життєвому океані до випускників звернулися почесні гості свята: представник ФГ «Федорик» Роман Турченко, від АФ «Олімпекс – Агро» Наталія Максименко. Приємним сюрпризом для всіх стали подарунки, такі необхідні для розвитку школи: великий демонстраційний екран та мікрофон. Особлива подяка батькам випускників, які подарували пристрій для покращення роботи в мережі Інтернет у школі.

Свято пройшло в піднесеному настрої, але водночас і з сумом, бо вчорашня галаслива дітвора вже виросла й назавжди відпливає від шкільного причалу.

Педагог-організатор Новостепанівського НВК Ольга ФЕДИШИН

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *