• Олександр Булiк

Коли «Мрiя» окриляє

Директор Магдалинівського спорткомплексу «Мрія» Олександр Булiк за свої 43 прожиті роки не викурив жодної сигарети. Активно спортом не займається – нема коли. Але в улюблений волейбол грає

Місцевий, народився у знаменитій Оленiвці. Батьки працювали в одному з перших у Радянському Союзі колгоспі-мільйонерові «За мир», яким керував Герой Соцпраці, депутат Верховної ради СРСР легендарний Федір Олексійович Дудка. Був зразковим школярем: відмінно вчився (до атестата про повну загальну середню освіту додавалася золота медаль), займався спортом, мріяв отримати юридичну освіту і працювати в міліції.

– Видатними спортивними досягненнями похвалитися не можу, – зізнається Олександр Булiк, – але пишаюся, що на чемпіонаті України з волейболу захищав кольори збірної Дніпропетровської області, де посіли друге місце. До речі, з моїм земляком та одним із перших тренерів, а нині керівником комунального господарства Магдалинівської сільради Миколою Петровичем Чекмезом, досі граємо у ветеранський волейбол. Після служби в армії вступив на факультет механізації сільського господарства Дніпропетровського агроуніверситету. Працював інженером на Голубівському елеваторі, в управлінні сільського господарства Магдалинівської райдержадміністрації.

Директорство спорткомплексом – це ностальгія за спортивною молодістю, тривіальне номенклатурне призначення або щось інше?

– Скоріш перше. П’ять років тому Магдалинівська райрада оголосила конкурс на заміщення вакантної тоді посади директора спорткомплексу. Відразу ж всередині в мене щось зойкнуло, дійсно – згадалася спортивна юність, і я загорівся. На загальних підставах подав заяву. Як мені потім сказали, з кількох кандидатур вибір припав на мене, з огляду на моє спортивне минуле.

– Не важко здогадатися, що в той час будівлю спорткомплексу з романтичною назвою «Мрія» впору можна було називати «жахом»…

– Приблизно так і було. Дах руйнувався, покрiвля текла, вікна протягали – словом, справжній жах. Я оббивав десятки владних порогів, щоб звернули увагу, виділили гроші на ремонт. Почула тільки нинішня районна влада, депутати на чолі з головою райради Володимиром Анатолійовичем Дробітьком. З початку року два ремонтних проекти вже реалізували. Капітально відремонтували спортивний зал, де полагодили дах, замінили на пластикові поки 12 великих вікон, оновили покриття для підлоги, замінили освітлення. Місяць тому закінчили капітальний ремонт адмінбудівлі, де також відремонтували дах, балки, замінили вікна, утеплили стіни та зовнішню частину фасаду. Через участь у конкурсі «Прозоро» зуміли заощадити 152 тисячі грн. Половину цієї суми вирішили пустити на виявлені недоробки, іншу половину – на укладання 170 квадратних метрів нової бруківки перед фасадом. На підході третій етап ремонту, який знову торкнеться спортивного залу. Розраховуємо замінити вже всі вікна, систему опалення та утеплити стіни спортзалу по периметру. На що райрада обіцяє виділити кошти наступного року. Ось тоді Магдалинівський всепогодний спорткомплекс «Мрія» дійсно стане мрією для тренувань і виступів не лише місцевих, а й спортсменів обласного та всеукраїнського рівня. Безумовно, сподіватимемося й на проведення тут спортивних змагань найвищого рівня.

А стадіон із новеньким полем хіба не належить спорткомплексу?

– Ми його на дев’ять років здали в оренду спiлці «Моя Магдалинівка». В майбутньому році з місцевого та обласного бюджетів на подальше вдосконалення інфраструктури стадіону, реконструкцію трибун і підтрибунних приміщень планується виділити 2 і 8 мільйонів гривень відповідно.

Євген ЄВТУШЕНКО

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *