• подорож

Козацькому роду, таки, нема переводу!

Подорож до Національного заповідника, одного з семи чудес України, історико-культурного комплексу Хортиця подарував Благодійний Фонд народного депутата України Вадима Нестеренка «Твій Рідний Край» обдарованій молоді Центру художньо-естетичної творчості учнівської молоді Новомосковського району.

І ось він – сонячний ранок, комфортабельний автобус, обізнаний екскурсовод, і ми – в очікуванні надзвичайних мандрів. Три години – і наше веселе, дружне товариство на славній Хортиці.

Унікальний історичний комплекс перевершив усі сподівання, адже з перших кроків по уславленій Січі ти відчуваєш, ніби пройшов крізь час і потрапив до унікального світу, де маєш можливість доторкнутися до живої історії, яка знайшла тут відображення в кожній споруді, в кожному предметі, в кожному камінці.

З неабиякою цікавістю ми поринули у світ січового побуту, переглянули виставки – діорами козацької зброї, старовинних ікон. Стали учасниками захоплюючої вистави відважних і спритних «Січових козаків». Шаровари, вишита сорочка, вороний кінь та шабля – все це неодмінні атрибути справжнього козака. Важко знайти когось, котрий би не мріяв усе це приміряти, осідлати, взяти до рук. Наші змогли! Адже така нагода: постріляти з лука, проїхатися на коні, самотужки викарбувати монету, поцілити з пістолі, здійняти в переможному жесті  бойову шаблю…

Оплески вдячних мандрівників повсякчас лунали на Хортиці, адже Запорізька Січ – одне з тих сакральних місць, куди хочеться завітати знову і знову.

Позитив і маса яскравих вражень переповняли нас, а душа раділа цій надзвичайній подорожі зі святковим обідом і приємним подарунком від Благодійного Фонду «Твій Рідний Край» кожному екскурсанту на згадку про цей день. Тож щирими були та є наші слова вдячності на адресу народного депутата України Вадима Григоровича Нестеренка та людей, які допомогли в організації екскурсійної поїздки.

Культорганізатор Світлана БЕЙНИК, працівники та батьківський колектив вихованців КПНЗ ЦХЕТУМ м. Перещепине

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *