Книжкова веселка новинок

Запрошуємо до знайомства з цікавими книгами, що надійшли на абонемент Новомосковської міської центральної бібліотеки.

Мирослав Дочинець. Лис та інші детективні історії. Хочете отримати відчуття подарованої долею любовної пригоди, призабутого романтизму та детективної інтриги? Ця книга саме для вас. У ній є все – шляхетний стиль, тонка дотепність, розсипи мудрості й непідробна читабельність.

Кшиштоф Зануссі. Стратегії життя, або Як з’їсти тістечко та далі його мати. Міркування автора над ключовими питаннями людського буття – любов’ю, творчістю, мораллю, релігією та поради молодому поколінню,  як досягти вершин у творчому житті, зацікавлять завзятого читача. А за наданами кьюаркодами в Інтернеті можна подивитися уривки з фільмів режисера, які ілюструють той чи інший сюжет, описаний у книзі.

Скрябін. Проза. Я, «Побєда» і Берлін. «…У книзі зібрані дуже звичайні оповідання про дуже звичайного хлопця, яким я був і є. Тому, якщо маєш кілька годин вільного часу і настрій, щоб поскалозубити, ти – наш клієнт. Люди, жити треба так, щоб було з чого поржати!» Кузьма Скрябін.

Пітер Гітерс. Незвичайний кіт і його звичайний господар: історія кохання. Дуже добра, без жорстокості і злості, історія. Автор із такою любов’ю говорить про свого кота, що й самому хочеться завести маленьке диво, з яким будуть прекрасні стосунки – тому що просто не може бути інакше.

Світлана Горбань, Наталя Лапіна. Роман з містом. Магда Свідзинська жила в буремному ХХ столітті в місті, в яке неможливо не закохатися до нестями… В долю старовинного Львова та шляхетної панянки вплетені не лише любов, жертовність, а й фатальні втрати, випробування і зради.

Надія Гуменюк. Вересові  меди. Це екскурс у буремну першу половину ХХ століття. Серед персонажів  роману уродженець Полтавщини Микола Певний і його дружина Ніна. Приїхавши до Луцька, вони створили перший на Волині український театр. Радянська влада його розформувала. Миколу розстріляли 1940‑го, а Ніну відправили у Сибір…

Провідний бібліограф Новомосковської МЦБС Ніна НЕДЗІЄЛЬСЬКА

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *