Книги для весняного настрою

У розпал весни бібліотекарі абонементу центральної міської бібліотеки зібрали своїх найвідданіших читачів на літературну акварель «Він. Вона і Весна», щоб поговорити про книги з весняним настроєм. І так вже сталося, що захід випав на другу неділю травня, коли в Україні традиційно святкують День матері. Тож говорили не тільки про весну.

Ведуча заходу, провідний бібліотекар абонементу Тетяна Коряк, привітала всіх зі святом, адже аудиторія складалася не тільки з матусь, а й бабусь, тож свято можна вважати повністю професійним для присутніх. Теплі слова та вірші про материнську любов читали бібліотекар абонементу Вікторія Отавенко, а також відвідувачки бібліотеки Лілія Сухінова, Людмила Князєва, Антоніна Жебрик, Лідія Сокол, Ірина Тимофєєва, Олена Волик та Валентина Старовойтова. Звучали пісні, гуморески й легенди, присвячені весні, жінці та матері. Не обійшлося і без вікторин, підготовлених учасницями жіночого клубу «Роксолана».

Бібліотекарі запропонували читачам декілька книжкових оглядів, зокрема Вікторія Отавенко презентувала гостям добірку книг із весняним настроєм, а Тетяна Коряк – ТОП-5 весняних книг з настановами, як і де їх необхідно читати, щоб максимально зануритися в атмосферу та отримати найповніше задоволення від читання.

Абонемент НЦМБ

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *