Книга про автора «Собору»

У 2018 році відзначається 100-річчя від дня народження Олеся Гончара. На честь цієї дати для жителів мікрорайону Корея відбувся святковий концерт, на якому зібралось чимало гостей – мешканці вулиці, жителі міста та представники міської влади.

Депутат новомосковської міської ради Олексій Фрейдін, долучився до нагородження містян і підготував для них подарунки, щоб привітати їх за досягнення.

На цьому для жителів вулиці сюрпризи не закінчилися. З нагоди 100-річчя від дня народження Олеся Гончара за підтримки платформи «Развитие» Олексія Фрейдіна була надрукована і подарована всім бажаючим книга «Слово про Олеся Гончара». Всім присутнім пощастило прямо на концерті особисто зустрітися, почути слова привітання від автора книги Емми Шаповалової. В своєму виступі, авторка розповіла, що надихнуло її на створення книги. Емма Олексіївна особисто підписувала кожен примірник книги і дарувала усім присутнім.

Завдяки директору будинку культури ім. Олеся Гончара Ользі Мельничук, присутнім гостям не було коли сумувати. Концертна програма була досить різноманітною: з піснями, вікторинами, конкурсами та караоке. Свято дарували солісти народного колективу вокальної студії «Вікторія», народний вокальний гурт «Заспів», вокальний гурт «Родичі», дует «Щаслива родина» та багато інших.

Оксана ПРИСЯЖНЮК

Поіменно

У номінації «Найквітучіше подвір’я» перемогла – господиня Вікторія Миросенко.
У номінації «Найкраща господиня» – Бондаренко Ірина Сергіівна. В чоловій номінації «Найкращий господар» переміг – Лесь Олександр Васильович. Переможцем номінації «Найстаріший житель вулиці» стала Головальова Фаїна Іванівна(85 років), а «Наймолодшим жителем» – Байда Кирило.

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *