Керівникам ОТГ нагадали про відповідальність за розвиток регіонів

29-го листопада пройшла Рада регіонального розвитку Дніпропетровщини. Головною метою заходу було створення перспективного плану розвитку всіх територій та населених пунктів області на 2019–2021 роки. Саме тому на захід були запрошені голови ОТГ та місцеве керівництво сіл та селищ області.

ОТГ — це не феодальна територія, на якій можна робити, що завгодно! Тільки спільними зусиллями всіх рівнів влади можна розбудовувати інфраструктуру та зробити життя максимально комфортним. Саме такий меседж направили керівники області головам новостворених ОТГ та районів.

Як наголосив голова облради Гліб Пригунов, сьогодні всі плани щодо будівництв, ремонтів та запровадження необхідних проектів складають самі мешканці громад. «Ми всі тут — однодумці, тобто люди, які бачать своїм головним завданням успішний розвиток власних територій. Сьогодні ці пріоритети визначаються не в обласній раді та адміністрації, а самими людьми на місцях. Ми ж, у свою чергу, завжди готові надати усю необхідну підтримку громадам!» — зазначив голова Дніпропетровської обласної ради.

«Це лише початок, ми маємо запланувати навіть більше проектів на наступні роки, аби всі заклади, усі дороги, на всій території області відповідали високим стандартам!» — зазначив радник голови облдержадміністрації Юрій Голик. За рішенням засідання Ради регіонального розвитку найближчим часом громади мають надати свої пропозиції щодо перспективного плану розвитку області на наступні 3 роки. І вже в лютому 2019-го близько 300 громадських слухань має відбутися у всіх куточках Дніпропетровщини, аби звітувати про конкретні проекти перспективного плану перед жителями громад.

Сергій ВЕРЬОВКІН

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *