Квіти до Вічного вогню

21-го червня напередодні Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні в Новомосковську біля Меморіалу вічної слави відбувся жалобний мітинг-реквієм. Проявити глибоку повагу до захисників – героїв Великої Вітчизняної війни, які поклали своє життя на вівтар Перемоги, прийшли: представники міської влади, народний депутат України від 38-го округу Вадим Нестеренко, духовенство, активісти та громадськість міста.

Пам’ятна дата Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні була встановлена згідно з указом Президента України від 17-го листопада 2000-го року і святкується щорічно 22-го червня, у день початку німецько-радянської війни, яка забрала життя кожного п’ятого українця.

За мирне небо було сплачено надзвичайно високу і страшну ціну – приблизно 9 мільйонів життів наших співвітчизників. Ось уже 78 років пройшло від страшної пам’ятної червневої пори, коли пролунали слова «війна», та в пам’яті людській вони залишаться назавжди.

Новомосковці завжди пам’ятають тих, хто ціною свого життя захищав і визволяв наш край в роки воєнного лихоліття. На згадку про полеглих учасники заходу поклали квіти до Вічного вогню та схилили голови у хвилині мовчання.

«Полезная газета»

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *