Квоти, на які так чекали

Рада ЄС 28 червня схвалила пропозицію Європейського парламенту про збільшення обсягів тимчасових додаткових торгових преференцій для імпорту української аграрної та харчової продукції. Згідно з повідомленням Міністерства аграрної політики та продовольства в четвер, офіційне рішення буде опубліковано на сайті Європарламенту та набуде чинності восени 2017 року.

При цьому, зокрема, квота на мед буде збільшена на 2,5 тис. т, перероблені томати – на 3 тис. т, виноградний сік – на 500 т, овес – на 4 тис. т, пшеницю – на 65 тис. т , кукурудзу – на 625 тис. т, ячмінь – на 325 тис. т, злакові крупи та гранули – на 7,8 тис. т.

Україна може без мит поставляти в Євросоюз 36 товарних позицій у рамках затверджених обсягів тарифних квот. Квоти на поставки для яловичини становлять 12 тис. т, молока, йогуртів, кисломолочних продуктів – 8 тис. т, сухого молока – 1,5 тис. т, вершкового масла – 1,5 тис. т, яєчних продуктів – 1 5 тис. т, яєць – 3 тис. т, свинини – 40 тис. т.

«Ми дуже вдячні європейській стороні за підтримку та сподіваємося на подальшу активну співпрацю в заданому напрямку», – прокоментувала заступник міністра аграрної політики і продовольства України з питань євроінтеграції Ольга Трофімцева.

За матеріалами сайту delo.ua

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *