Капітальний ремонт амбулаторії в с. Миколаївка

На території Миколаївської сільради мешкає майже 4,5 тис. осіб, серед яких досить багато мешканців похилого віку. Лікарня тут вкрай потрібна. Як зазначає голова Миколаївської сільради Ірина Полтавець, приміщення місцевої лікарні вже старе, будівля востаннє ремонтувалася ще за часів колгоспів. Місцеві мешканці виступили з ініціативою до депутатів. Спільними зусиллями розпочався ремонт лікарні.

Слід зазначити, що завдяки народному депутату України Вадиму Нестеренку та депутату обласної ради Анатолію Білику, на ремонтні роботи було виділено 6 млн грн. На проектну документацію кошти виділив район.

Вадим Нестеренко нещодавно завітав із робочим візитом до Миколаївки, аби особисто проконтролювати своєчасність і якість проведення робіт. Поспілкувавшись із представниками сільської та районної рад, персоналом амбулаторії та місцевими мешканцями, Вадим Григорович наголосив, що дуже важливо переконатися в тому, що проект реконструкції цілковито влаштовує замовника ремонту, і сказав: «Сьогодні, як і завжди, ми акцентуємо увагу місцевим мешканцям, місцевій владі, щоб контролювали хід робіт у процесі. І якщо будуть якісь зауваження – щоб оперативно реагували, виходили на зв’язок, щоб ми якось могли виправити недоліки чи помилки ще в процесі. Ми робимо все можливе для того, щоб задоволені були не лише ті, хто виконує роботи, а в першу чергу ті, хто будуть у майбутньому користуватися цим приміщенням. Роботи виконуються перевіреним досвідченим підрядником, із яким ми маємо досвід співпраці. Як правило, немає ніяких незадовільних відгуків щодо їхньої роботи. Тому ми навіть упевнені, що роботи будуть виконані вчасно, в повному обсязі, якісно.»

Оновлена Миколаївська лікарня зі штатом 13 осіб надаватиме медичні послуги жителям усієї сільської ради. Це села Миколаївка, Королеве, Дніпрельстан і Нове. Тут жителі сіл зможуть отримувати не лише допомогу досвідних лікарів загальної практики сімейної медицини, а й стоматологічну допомогу, також зможуть проходити лабораторне обстеження.

Орієнтовний термін здачі об’єкту – кінець поточного року.

Олена СЕАТ

Tags :

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *