Кадровий дефіцит на полях

Зарплата та рівень життя в селі залишають бажати кращого. Більшість керівників аграрних підприємств далекі від прогресивних методів ведення господарства. У деяких районах взагалі немає підготовлених фахівців сільськогосподарського профілю, а молодь туди не рветься.

Щойно почалися весняні польові роботи, аграрії зіткнулися з кадровим дефіцитом. І хоча за даними Держстату зарплати в аграрному секторі демонструють позитивну динаміку, але, на жаль, залишаються досить низькими, щоб привернути фахівців на поля. Багато з них вважали за краще виїхати на такі ж роботи в європейські країни, де безсумнівно платять набагато більше.

Відомо також, що, наприклад, в минулому році конкуренція на всьому ринку праці перебувала в середньому на рівні 3-4 людини на місце. Майже в будь-якій сфері. Крім аграрної: тут вже був найгостріший дефіцит. За спеціалізаціями агроном, тракторист і ветеринар співвідношення кількості резюме до кількості вакансій становило менше 1-ї людини на місце – 0,6.

Однак, підняти ситуацію з колін допоможуть не тільки гроші. Можна, наприклад, тісно співпрацювати з вишами, інститутами та профтехучилищами. Можна індивідуально вибудовувати відносини з практикантами профільних навчальних закладів. Стимулювати, виплачуючи найбільш здатним іменні стипендії. Займатися профорієнтацією потрібно з раннього віку: організовувати екскурсії для школярів, проводити цікаві семінари тощо.

Цікаво, що чверть з ТОП-100 найбагатших людей України – це агробізнесмени. Це стало відомо зі складеного журналом «Фокус» рейтингу.

Вікторія СИМОНОВА

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *