Кава від 5 хвороб

Мало хто знає, але кава може бути дуже корисною для здоров’я. Звичайно, як і в усьому, зловживати нею не рекомендується, однак, виявляється цей ароматний «наркотик» допомагає при деяких, досить серйозних хворобах. Наприклад, при… цукровому діабеті!

Авжеж, діабет є серйозним захворюванням, і його потрібно лікувати за допомогою медичних препаратів. Проте, дослідження WebMD показали, що люди, які п’ють каву, мають дуже низький ризик розвитку діабету.

Далі у списку хвороб, яких відлякує кава – цироз печінки. Так, так. Знову ж таки, каву не варто розглядати як панацею і не варто сподіватися, що вона запобіжить алкогольному отруєнню організму. Але 2 додаткові чашечки кави на день можуть знизити ризик розвитку цирозу печінки на 44%.

А вчені американського інституту з вивчення раку заявляють, що кава – один із продуктів, який може допомогти в боротьбі з цією хворобою.

І, нарешті, крім підтримки нормальної активності мозку, кава також може бути корисною в попередженні хвороби Альцгеймера та боротьбі з симптомами хвороби Паркінсона.

Тетяна СОКОЛОВА

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *