З пошти «ТРК»: Музика кохання

Напередодні свята 8 березня, за ініціативи голови Новостепанівської сільської ради Григорія Бреуса та фінансової підтримки ФГ «Федорик», усіх жителів та гостей села Івано-Михайлівка чекав музичний подарунок – виступ заслуженого артиста України Олександра Мірошниченка.

Святкове дійство розпочали юні таланти, учасники гуртка «Креатив» -Софія Руденко, Богдан Жос, Іван Лисенко.

Переборовши хвилювання від великої відповідальності виступу на одній сцені з заслуженим артистом України, діти гідно продемонстрували свої таланти та отримали щирі оплески глядачів.

З першої і до останньої ноти кожної пісні харизматичного, гарного чоловіка, заслуженого артиста України Олександра Мірошниченка слухачі занурювалися у прекрасний духовний світ високої музичної культури. Своїм неперевершеним виступом, чудовим співом він подарував присутнім гарний настрій, незабутні емоції, естетичну насолоду, душевний спокій.

Зачаровані піснями, величчю та красою голосу, вдячні шанувальники прекрасного нагородили Мірошниченка шквалом овацій та подарували доземний уклін ініціатору свята «Музика кохання» Григорію Порфировичу Бреусу.

Завідуюча клубом Н. І. ЧОРНОДУБ

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *