З пошти «ТРК»: «Бути депутатом нелегко, мій друже…»

Доброго дня всім моїм друзям на моїй сторінці у Фейсбуці! Не люблю давати інтерв’ю, не люблю вихвалятися за зроблені справи, зробив – забудь, не хочеш – не роби, але дозвольте мені як депутату районної ради висловити свою думку щодо виборчого процесу на 38-му окрузі.

В теперішній час бути народним депутатом модно, красиво, престижно, але ніхто не замислювався, що робота депутата – це дуже важка праця і вдень, і вночі, де немає графіку робочого дня з 8.00 до 17.00, без суботи та неділі, а інколи і без відпустки.

Підводячи підсумки, розумієш: як на все вистачає сил, енергії, ентузіазму, а головне: як можна кожний об’єкт тримати на контролі, чи завершено, чи зроблено?

«Быть депутатом нелегко, мой друг,

Служить народу – дело непростое

Широк больших обязанностей круг,

Упрямо чуждых праздного застоя.

Ты – депутат. Ты – попросту вожак

И если уж достиг такого звания

Неси его в душе не просто так.

А как печать почёта и призвания».

Сьогодні я не буду називати прізвище, про кого цей вірш.

Але 21 334 особи, це – реальні люди!!!

Які вірили, підтримували, довіряли та голосували в 2014-му році.

Тоді по-чесному, багато хто насміхався, ставив підніжки, відносився з прохолодою, не вірив в обіцянки (бо судив по собі) і всі чекали, коли спіткнеться, коли здадуть нерви, коли відмовиться від посади. Але не знали його головного життєвого девізу: «Не словами, а ділами»!

Перед виборами всі красиво обіцяють… В нашому селі обіцяли церкву побудувати, привозили надруковані фото з новим клубом, та всі обіцянки й не згадаєш… Наобіцяли і «в воду канули».

Та, дякувати Богу, виборці 38-го округу зробили правильний вибір! Всупереч усьому Наш депутат сходинка за сходинкою, тихо, спокійно та виважено працював на результат. В кожному селі, селищі чи місті.

А тепер коли прийшов час підсумків стало дуже багато заздрощів із брудом, як у кінофільмі «ВІЙ», звідусіль вилазять.

Але я хочу сказати, що нашого народного депутата моє село знає з 2005-го року і перш за все знала школа, де за підтримки простої людини, бо тоді ще навіть і не снилося бути депутатом, були замінені перші 3 вікна на всю школу, оновлена вся їдальня, куплено лазерний принтер, подаровано кожному вчителю новий стілець, придбано 10 нових шкільних дошок… І це все до 2014-го року, ще не бувши народним депутатом!!! У нас у селі є й пайовики, і робітники хлібзаводів, робітники Дніпромлину, і ми всі знаємо господарську руку і знаємо, що там завжди позитивний результат прибутку, успіху та процвітання колективів. Знаємо, що працює завжди на совість, щоб не соромно дивитися виборцям в очі, тому і підводить підсумки особисто, перед кожним виборцем.

Дуже прикро, що зараз, коли підводимо підсумки за 5 років, стільки бруду виливається: чому не позамітали пляж, чому з лісосмуг не вигріб особисто сміття, усіх дохлих собак понавішували, бігають Табакі (шакал із «Мауглі») з брудними газетами, замовними статтями, де до жодної немає ніяких підстав, а інтерв’ю дають або чорний піар роблять тільки для того, щоб самим залізти в депутатське крісло. Деякі люди не змінюються! Вони лише на час грають потрібну їм роль задля своїх інтересів! Безліч людей намагаються заподіяти біль за те добро, що бачать у Вас, знаючи, що це добро, заздрячи йому і караючи Вас за нього.

Я особисто від своїх виборців висловлюю ВАМ щиру подяку!!! Все зроблене Вами для нашого села та школи, назавжди залишиться у нас у селі та буде нагадувати Ваші добрі справи. Ми ВІРИМО ВАМ, ПІДТРИМАЄМО та НЕ ЗРАДИМО! Так вчили нас батьки: ніколи не забувати зроблене добро для людей та на розвиток громади.

У нас із ВАМИ ще дуже багато справ на майбутнє…

Валентина ПАВЛОВА

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *