• SAMSUNG CAMERA PICTURES
    SAMSUNG CAMERA PICTURES

З малюнком по життю

За доброю традицією у Вільненському НВК кожного жовтня проходить місячник безпеки газу в побуті. З метою формування навичок безпечного поводження з газом та підвищення рівня безпеки використання газу в побуті цьогоріч, як і завжди, вихованці НВК із задоволенням взяли участь у конкурсі дитячих малюнків. Найкращі роботи – чениці 1 класу Руднєвої Софії, учениці 4 класу Бондаренко Дар’ї, п’ятикласників Рахманова Романа та Хмари Назара, семикласника Макакрова Дениса та учениці 9 класу Гнітецької Маргарити – відправлені на розгляд журі до Новомосковського відділення ПАТ «ДніпропетровськГАЗ».

З метою подальшого сприяння національно-патріотичного виховання учнів, вихованці НВК також стали учасниками районного конкурсу дитячих малюнків до Дня Захисника України. Переможці отримають заохочувальні подарунки, а найкращі 10 робіт будуть передані бійцям у зону АТО.

Тож зичимо всім творчої перемоги!

 

 

Мужнім захисникам

Напередодні свята мужніх воїнів – Дня захисника України – юні патріоти Вільненського НВК  стали активними учасниками Акції «Подаруй малюнок Захиснику». Найбільшу зацікавленість виявили найменші учні – першокласники разом із класним керівником Гречишкіною Наталією Григорівною. Всі дитячі малюнки були наповнені щирістю й безмежним почуттям любові до рідних захисників, бажанням бачити їх живими і переможцями. А найкращі з них – роботи дев’ятикласниць Рахманової Маргарити і Гнітецької Маргарити та першокласниці Лисенко Альони – були надані до районної державної адміністрації для оформлення тематичної галереї дитячого малюнка.

 

Бібліотекар Вільненського НВК Лідія ШЕРСТЮК

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *