З любов’ю та вдячністю до жінок-берегинь

Напередоднi 8 Березня народний депутат України Вадим Нестеренко привітав жінок Магдалинівського та Новомосковського районів.

Магдалинівка, Новомосковська райдержадміністрація, Новомосковський Будинок культури «Металургів», Перещепине, селища Черкаське, Миколаївка, Королiвка, Губиниха… Такий «крутий» і насичений маршрут упродовж двох передсвяткових днів викроїв зі свого щільного графіка народний депутат України Вадим Нестеренко, щоб особисто привітати прекрасну половину 38-го виборчого округу з Міжнародним жіночим днем 8 Березня.

Але мало привітати! Усім без винятку запрошеним на урочистості милим дамам у подарунок від нардепа дісталося по коробці шоколадних цукерок з оригінальними вітальними листівками, а окремим — ордени та подяки з величезними букетами живих квітів.

***

У 500-місному актовому залі Магдалинівського Будинку культури за півгодини до початку відшукати вільне, не зайняте запрошеними жінками крісло було практично неможливо… З теплими вітальними словами до жінок району звернулися голова райдержадміністрації Владислав Зражевський, голова райради Володимир Дробітько, Магдалинівський селищний голова Володимир Найко. Цінними подарунками, почесними грамотами ОДА та облради, грамотами РДА та райради, особистими відзнаками за високий професіоналізм та сумлінну працю вони нагородили 100 жінок різних професій: медиків, педагогів, працівників промислових та сільськогосподарських підприємств, представників соціальної, культурної, комунальної сфери та сфери обслуговування.

Авжеж, привітав представниць прекрасної половини Магдалинівщини i народний депутат України Вадим Нестеренко. «Традиційно напередодні цього свята всі чоловіки намагаються бути більш уважними до вас, милі жінки, говорити добрі слова, дарувати подарунки. Оскільки в цьому році 8 Березня випало на прощену неділю, то і просити вибачення, адже ми завжди в чомусь винні перед вами, — констатував нардеп. — Жінка — головна в нашому житті. Вона дає людям життя, готує нам смачну їжу, плекає й піклується про нас… А завдання чоловіків — намагатися для кожної з вас кожен день діставати й дарувати зірку з неба. Щоби ця зірочка принесла кожній жінці здоров’я, мир, щастя, добробут, любов!» — щиро побажав жінкам Магдалинівщини Вадим Нестеренко.

Організатори свята прийняли мудре рішення: досить тривалі процедури привітання та нагородження чергувати концертними номерами, у яких самодіяльні аматорського колективи району привітали жінок піснями, жартами, запальними танцями.

***

У славному Новомосковську жінок із району вітали у великій залі Новомосковської райради, а мiстянок — у Будинку культури «Металургів». У фойє та залах обох закладiв вирували тонкі аромати парфумів, квітів, раз у раз чувся чарівний шелест ошатних суконь і обгорткового целофану від квітів і подарунків… Жінок Новомосковщини вітали голова РДА Володимир Сагайдак, голова райради Наталія Книжник, до привітань приєднався i народний депутат України Вадим Нестеренко. Нардеп зауважив, що жіночі якості переважають над чоловічими, адже в роботі жінки сумлінніше працюють, а в побуті старанніше піклуються про своїх близьких.

— Шановні жінки, не секрет, що кожен рік у Верховній Раді деякі, так звані, діячі хочуть декомунізувати і ваше свято — Міжнародний жіночий день 8 Березня. Інша половина народних депутатів завзято опирається цьому і стійко тримає оборону. До цієї когорти входжу і я. Хочу пообіцяти 40-а тисячам жінок Новомосковського району, що голосу народного депутата Нестеренка за скасування жіночого свята ніколи не буде! — запевнив Вадим Григорович.

Крім того, що новомосковським трудівницям-красуням нардеп вручив особистi подяки та квіти, важливою подією на цьому заході стало вручення Вадимом Нестеренком ордена «За вірність народу України» голові Новомосковської районної ради Наталії Книжник. Мало хто знає, що Наталія Валеріївна взяла участь у загальнонаціональному проекті «Місцеве самоврядування. Народні обранці» та увійшла до сотні кращих лідерів місцевого самоврядування України.

Після закінчення офіційної частини жінки Новомосковщини насолоджувалися концертною програмою. У залі панувала святкова атмосфера, жінки мали піднесений настрій, та щедро дарували оплески артистам.

***

Разом із народним депутатом Вадимом Нестеренком мiстянок у БК «Металургів» привітав 1-й заступник міського голови Новомосковська Дмитро Ковальов. Вони подарували жінкам романтичну виставу «Любовний трикутник» у виконанні провідних артистів драматичних театрів обласного центру.

***

 

Не пошкодував Вадим Нестеренко свого часу й щоби відвідати та привітати жінок із більш віддалених населених пунктів: Перещепиного, селищ Черкаського, Миколаївки, Королiвки, Губинихи. Зокрема, у Перещепиному нардеп вручив орден «За вірність народу України» першому заступнику міського голови Ніні Погорілій. Однак, немає сенсу обтяжувати читачів зайвою інформацією, безумовно, краще за слова в газетній шпальті виглядатимуть фото.

Iван ПАВЛОВ

Немає коментарів

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *